VIDEO: Veteránka UFC a šampiónka Bellatoru zahviezdila v boxe: Brutálne KO po 81 sekundách!

Instagram/@criscyborg

Bojové umenia jednoducho miluje! Brazílska reprezentantka Cristiane Justino (27-2) sa sústredí primárne na MMA, no rada si odskočí aj k boxu. Z toho dôvodu sa nedávno medzi povrazmi stretla s Kelsey Wickstrum (2-1). V ringu sa však dlho nezdržala. Predviedla totiž ukážkový pravý hák a súperke sa zatočil celý svet.

„Cris Cyborg“ počas uplynulého víkendu zavítala na podujatie WFC 163 do americkej Kalifornie, kde sa predstavila v hlavnom súboji večera. Ten bol síce vypísaný na šesť trojminútových kôl, no skončil už po 81 sekundách. Skúsená 38-ročná bojovníčka a veteránka UFC ohúrila fanúšikov i komentátorov.

Obe aktérky prestížneho zápasu boli nesmierne opatrné a nechceli chybovať. Napriek tomu si Justino našla cestu k tomu, aby sa takmer ani nespotila. Stačil jej pritom len jeden presný úder.

Aktuálna šampiónka perovej divízie organizácie Bellator, ktorú v novembri odkúpilo PFL, si všimla dieru v defenzíve Wickstrum a nekompromisným pravým hákom ju poslala k zemi. Aj keď sa Američanka pokúšala vrátiť späť do boja, pri snahe postaviť sa ju zalomilo a rozhodcovi nedala na výber. Ray Corona jasným signálom ukončil duel.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@SpectationNet, Autor: Kamil Schreiber