VIDEO: Britská kráska ukázala svoje boxerské kvality: Nekompromisné KO a šampiónsky opasok!

VIDEO: Britská kráska ukázala svoje boxerské kvality: Nekompromisné KO a šampiónsky opasok!

Elle Brooke (4-1) je mnohým fanúšikom známa najmä vďaka zdieľaniu pikantných fotografií a pôsobení na kontroverznej platforme OnlyFans, no okrem toho sa taktiež poctivo venuje boxu. Svoje kvality naposledy predviedla na víkendovom podujatí Misfits Boxing 12. Svet ohúrila brutálnym KO!

Internetová celebrita nastúpila v doterajšej kariére do piatich zápasov, pričom štyrikrát vyhrala a z toho dvakrát sa jej to podarilo pred vypršaním časového limitu. Najnovšou obeťou 26-ročnej bojovníčky sa stala AJ Bunker (2-3), s ktorou si poradila na galavečere v anglickom Leedsi. Zásluhou tohto triumfu navyše Brooke získala opasok pre šampiónku strednej váhy organizácie Misfits.

Súboj dvoch Britiek bol vypísaný na 5 kôl, ale diváci videli iba necelé tri. Príčinou bol nekompromisný knokaut rodáčky z Portsmouthu. Tá si svoju súperku vychutnala a naplno ukázala, že aj keď pôsobí nežne, v rukách má poriadne bomby.

Duel síce nezačal ideálne, no postupom času sa to zlepšovalo a v treťom kole boli už obe boxerky zahriate na ideálnu prevádzkovú teplotu. O niečo lepšie na tom však predsa len bola Elle Brooke, ktorá napokon zasadila rozhodujúci úder. Tvrdým právym hákom ideálne trafila Bunker. Bývalá účastníčka reality show Love Island sa okamžite zosypala k zemi a bolo po všetkom. Toto čakal málokto!

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@MF_DAZNXSeries, Autor: Kamil Schreiber