Sústredenie na duel? Kdeže! Kráska z UFC pár hodín pred zápasom lákala fanúšikov svojím telom

Sústredenie na duel? Kdeže! Kráska z UFC pár hodín pred zápasom lákala fanúšikov svojím telom

Na sociálnych sieťach sa jej darí bravúrne, medzi pletivami už o čosi menej. Polyana Viana (13-7) slávi na internete obrovský úspech, veď iba na Instagrame ju sleduje vyše 870-tisíc používateľov. Úprimne však treba priznať, že viac ako výkonmi v klietke budí pozornosť obsahom, ktorý tvorí.

Brazílčanka sa objavila na víkendovom turnaji UFC 297 v kanadskom Toronte. V rámci štvrtého zápasu karty sa proti nej postavila Gillian Robertson (13-8). Domáca bojovníčka svojej konkurentke nič nedarovala a krátko po polovici druhého kola ju ubila na zemi. Porazenej protagonistke však tento nezdar príliš veľa vrások na čele nenarobil. Mysľou bola pravdepodobne niekde úplne inde.  

Veľká časť profesionálov sa už pár dní pred očakávaným meraním síl nesústredí na nič iné ako nadchádzajúci výkon. Hlavu je potrebné čo najviac mentálne pripraviť na súboj, preto sa zápasníci častokrát strania médiám a na sociálnych sieťach sú minimálne aktívni. Pre rodáčku z brazílskeho prímorského štátu Pará to ale rozhodne neplatí.

Zvýšenú pozornosť voči jej osobe sa iba pár hodín pred nástupom do klietky rozhodla využiť na propagáciu svojich aktivít nesúvisiacich so športom. „Ľudia, som veľmi šťastná! Rada by som vám oznámila moje nové partnerstvo. Odteraz som súčasťou OnlyFans. Posielam vám odkaz, takže nezmeškajte nič z môjho exkluzívneho obsahu. Čakám vás,“ lákala svojich fanúšikov vo videu na Instagrame.

„Dama De Ferro“ teda rozšírila enklávu ženských bojovníčok na tejto platforme určenej predovšetkým pre dospelých. Tvorbou najmä erotického obsahu, ktorý je pre priaznivcov dostupný za určitý mesačný poplatok, si privyrába čoraz viac profesionálnych športovkýň. Polyana Viana si ale nezvolila úplne vhodný čas na oznámenie kontroverznej novinky, za čo od ľudí schytala spŕšku kritiky.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk