Prešlo len pár dní, no už dostal atraktívnu ponuku: Veličković má jedinečnú šancu na odvetu

OKTAGON MMA

Víťazom prvého ročníka miliónovej pyramídy Tipsport GameChanger sa stal Bojan Veličković (25-12-2). Okrem toho, že si z pražskej O2 Areny odniesol šek v hodnote 300-tisíc eur, stúpla aj jeho prestíž na trhu bojovníkov. Od najväčšieho úspechu v kariére tak neubehol ani týždeň a na stole už má jednu nesmierne zaujímavú ponuku. Budeme svedkami svetovej odvety?

Koncoročné podujatie OKTAGON 51 vyvrcholilo veľkolepým finále medzi spomínanou srbskou hviezdou a Andreasom Michailidisom (16-7). Po nádhernej submisii sa z výhry v treťom kole radoval „The Prometheus“. Teraz si teda môže užívať zaslúžený oddych, no takisto má príležitosť rozmýšľať o svojej budúcnosti.

Jedného „chrobáka do hlavy“ mu dal Leandro Silva (28-11-1), ktorý Bojana vyzval prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Títo dvaja skúsení bojovníci sa pritom už raz stretli. Bolo to na galavečere OKTAGON 36 v októbri 2022. Z víťazstva sa vtedy radoval obľúbený „Apollo“, ktorý je tak posledným premožiteľom rodáka z Novi Sadu.

„Blahoželám k fantastickej ceste a úspechu v GameChangeri. Poriadne si to uži, lebo si to zaslúžiš, no vráť sa do tréningu čo najskôr. Som totiž otvorený bojovať s tebou znova a ponúknuť ti šancu na odvetu. Čo si o tom myslíš? Čo si o tom myslí OKTAGON a fanúšikovia?“ napísal „Apollo“ na Instagrame a ďalej načrtol aj možný dátum: „Obaja máme za sebou víťazné zápasy a myslím si, že tento fight je ideálny. Takže vo februári alebo marci som pripravený ísť do toho.“

Od turnaja v nemeckom Frankfurte však ubehol už vyše jeden rok a momentálne sú obaja borci v iných pozíciach. Veličković už nie je v ťažkej životnej situácii a nepomýšľa o konci kariéry. Práve naopak. Je na absolútnom vrchole a pri atraktívnej odvete by proti Brazílčanovi nastupoval v role veľkého favorita. Ako teda zareaguje na veľkú výzvu?

Zdroj: Instagram/@leandroapollooficial, Autor: Kamil Schreiber