Apollo pred zápasom s Eckerlinom nielen o titule a súperoch: Som pekný chlap s veľkým p…

Zdroj: Instagram/@leandroapolloofficial

Keď sa na scéne objaví šoumen z Brazílie, priaznivci bojových športov sa rozhodne nenudia. Leandro Silva (27-11-1) si svojím atraktívnym štýlom získal mnohých fanúšikov. „Apollo“ netají smelé ambície a postupnými krokmi si chce vydláždiť cestu k trónu OKTAGON MMA. V organizácií už stihol poraziť Alexa Lohorého (23-10), Roberta Bryczeka (17-5) či účastníka finále Tipsport GameChanger Bojana Veličkoviča (24-12-2). Ďalšou súperom je pre veterána UFC nemecký obľúbenec Christian Eckerlin (15-5), ktorý si tento duel vypýtal.

Leandro je aktívny nielen v osobnom živote, rád by ročne absolvoval aspoň štyri súboje. V roku 2023 to bude jeho tretí zápas pod hlavičkou OKTAGON MMA. Čas mimo klietky trávi tréningom a po novom aj aktivitami, ktoré sa týkajú známej sociálnej siete pre dospelých OnlyFans. „Poďakovanie patrí tímovým kolegom z American Top Teamu (kde trénuje napríklad po boku Ponzinibbia a iných bojovníkov UFC pozn. red.). Rád sa vraciam do Európy. Milujem týchto ľudí a všetku energiu, ktorú mi posielajú. Aj preto by som chcel bojovať viackrát do roka. Vždy si pre nich chcem pripraviť skvelú šou,“ konštatoval „Apollo“.

„Titul je rozhodne jedným z mojich cieľov. Mám v každom prípade vyhliadnuté ďalšie meno. Prezradím ho až po boji. K téme OnlyFans, zarába mi to peniaze. Mám vypracované telo, som pekný chlap a mám veľký p…s. Je normálne byť finančne odmeňovaný za tieto schopnosti,“ prezradil k pikantnejšej téme Leandro Silva.

Brazílčan zároveň priznal, že v minulosti to nemal jednoduché. Z náročných podmienok vo favele sa prepracoval medzi najlepších bojovníkov v MMA. „Minulosť pre mňa bola obrovskou skúškou, vďaka ktorej som sa stal tým, kým som dnes. Samozrejme, zanechalo to na mne nejaké jazvy, ale každý v živote niečo prekonal. Ak máme odhodlanie a vieru, všetko je možné. Odišiel som z detského domova a dnes bojujem na elitnej európskej úrovni. Možné je určite všetko,“ ohliada sa niekoľko rokov späť.

Čo by muž s inšpiratívnym životným príbehom odkázal ľuďom, ktorí by chcel nasledovať jeho šľapaje? „Nikdy sa nevzdávajte vlastných snov. Ak niečo chcete dosiahnuť, choďte a dosiahnite to. Verte vždy sami sebe. Nezáleží na tom, čo o vás iní ľudia hovoria alebo čo si myslia. A ak jedného dňa spadnete, rýchlo vstaňte ešte v ten istý deň. Sny sa plnia tým, ktorí na nich pracujú a veria v samých seba!,“ hovorí s dávkou motivácie.

Zdroj: MaxMMA.sk