Mikulášek zareagoval na porážku diskvalifikáciou a prezradil, čo urobil rozhodca zle!

Clash of the Stars.

V poradí už ôsmi turnaj kontroverznej organizácie Clash of the Stars bol na rade v sobotu. Ako to už býva zvykom, v aréne Ostravar sa ukázali mnohé známe tváre ako Filip Grznár, Karlos Benda, Peter Kuťka, Hana Gelnárová alebo Marek Valášek. Medzi duelmi internetových celebrít a influencerov však nájdeme jedno, ktoré dosť vyčnievalo.

Azda by to nebol on, keby každým svojím zápasom nepriťahoval pozornosť médií a fanúšikov. A to ešte nehovoríme o tom, že v posledných dueloch to vždy končilo kontroverzným výsledkom. Pred Clash of the Stars 8 najprv na vážení nesplnil dohodnutý váhový limit o tri kilogramy, no to, čo prišlo v klietke, čakal iba málokto.

Špeciálny súboj proti boxerovi Sandrovi Jandejsekovi, ktorý bol v prvom kole vypísaný pod pravidlami boxu, v druhom K-1 a v treťom zase MMA, sa totiž nakoniec skončil menším fiaskom. Stalo sa to v závere druhej päťminútovky, keď sa niekdajší súper legendárneho Karlosa Vémolu odhodlal k pokusu o strh. Keďže to pravidlá nedovoľovali, nasledovala okamžitá diskvalifikácia.

Mikulášek si krátko po dueli našiel čas a vyjadril sa pre kanál Willyho Caa. V ňom si posťažoval na pravidlá a rozhodnutie rozhodcu z prvého „boxerského“ kola. „Myslím si, že koniec mal byť v prvom kole. Ak počítam dobre, tak tri počítania znamenajú koniec duelu. Ja som ho na konci kola posadil, čo ja viem. Rozhodca ho však prestal počítať. Trikrát a koniec. Myslím si, že takéto sú pravidlá boxu. Chápem to dobre? Mali byť klasické pravidlá boxu. Neviem, prečo sme šli do druhého kola. Nevyhováram sa ale, diskvalifikácia je diskvalifikácia,“ opísal sklamaný bojovník a dodal, že trpkosť porážky zdôrazňuje najmä to, že ho zdolal účastník reality šou Love Island. Čo sa týka zranení, zo zápasu si veterán zmiešaných bojových umení odniesol mimo odrenín aj nalomenú kľúčnu kosť.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk