Baba Jaga nečakane skončil v OKTAGONe: Teraz môžete ukazovať prstom na zlého feťáka z Ostravy!

Václav Mikulášek (zdroj: OKTAGON MMA)

Václav Mikulášek (9-12) vo štvrtok doobeda rozvíril hladinu československej scény MMA. Populárny bojovník „Baba Jaga“ prostredníctvom príbehu na svojom profile na sociálnej sieti Instagram oznámil, že končí v organizácii OKTAGON MMA.

Baba Jaga končí

Rodák z Ostravy naposledy nastúpil v rýchlo rastúcej lige 28. júla 2023 na turnaji OKTAGON 45, kde bol jeho súperom na pražskej Štvanici Ole Magnor (8-7). Mikulášek prehral v prvom kole na rear-naked choke. V najväčšej československej organizácii „Babu Jagu“ už neuvidíme. „Ďakujem všetkým za roky zábavy. Nie je dôvod čokoľvek zahmlievať, moja cesta v OKTAGON MMA skončila,“ rozpísal sa na Instagrame.

„Skončila mojou chybou. Tak veľmi som chcel naskočiť na vlak, v ktorom som sedel, ale, žiaľ, som robil jednu chybu vedľa druhej. Skrátka, nevzládol som niektoré veci. Prosím, teraz môžete ukazovať prstom a hovoriť, že som ten zlý feťák z Ostravy,“ sypal si popol na hlavu autor deviatich profesionálnych triumfov v MMA.

Veľká vďaka Oktagonu

„Ďakujem všetkým z Oktagonu za všetko. A ľutujem, že som hádzal na organizáciu zlé svetlo. V poslednej dobe som sa naučil lúčiť a ísť ďalej. Nemôžem viniť nikoho, iba seba. A úprimne, neľutujem nič, všetko by som urobil rovnako. Bolo to krásne a verím, že som aspoň občas ľuďom vyčaril úsmev na tvári,“ odkázal český bojovník, ktorý svojim súperom uštedril osem knokautov.

Priaznivci mohli Václava Mikulášeka zatiaľ naposledy vidieť v akcii na turnaji FABRIQ MMA 3, kde v úvode septembra prehral s Róbertom Kokym (1-0). V tejto chvíli je otázne, akým smerom sa bude kariéra „Babu Jagu“ vyvíjať ďalej. Vedenie organizácie OKTAGON MMA na slová českého zápasníka doposiaľ nereagovalo.

Zdroj: MaxMMA.sk