Zastaví pri domácom debute rozbehnutého súpera? FABRIQ 3 hlási ďalšie zápasy!

Zdroj: Instagram (koláž)

Čas sa kráti a do tretieho turnaja FABRIQ MMA už ostáva menej ako mesiac. Organizácia pomaly kompletizuje kartu, ktorej zápasy uvidíme 2. septembra v trnavskej Mestskej športovej hale.

Marcel Šimo (10-7) vs. Samuel Lehocký (9-5)

Na amatérskej časti karty nebude už po druhý raz chýbať Marcel Šimo. Talentovaný mladík na turnaji v Nitre zdolal Mareka Karlíka po jednomyseľnom rozhodnutí na body. Už o necelé dva týždne po rovnakom výsledku pokoril Olivera Schmida v rámci MAMMAL ligy. Reprezentant bratislavského CHAOSu vlani reprezentoval Slovensko na šampionáte IMMAF v Abu Dhabí.

Proti nemu sa postaví Samuel Lehocký. Ďalší perspektívny bojovník už počas kariéry okúsil napríklad duely v muay-thai, boxe či grapplingu. Značnými skúsenosťami disponuje práve z druhej menovanej disciplíny, pod ktorej pravidlami dokonca pomerne nedávno okúsil zápas v MMA rukaviciach. Na pôde FABRIQu sa predstaví premiérovo.

Lukáš Eliáš (0-0) vs. Martin Mucha (2-3)

Veľká premiéra pred očami domácich fanúšikov čaká na Lukáša Eliáša. Po pätnástich vystúpeniach na amatérskej úrovni (skóre 10-5) prvýkrát vkročí medzi profesionálov. Vďaka skúsenostiam z BJJ a boxu dokáže konkurentom poriadne zavariť ako na zemi, tak v postoji.

Na najvyššej úrovni ho privíta Martin Mucha. Zástupca bratislavského Octagon Fighting Academy sa momentálne vezie na vlne dvoch víťazstiev. Obe zaznamenal expresným spôsobom, keď oponentov ukončil za 35, respektíve 53 sekúnd. V oboch prípadoch submisiou.

DOPOSIAĽ OZNÁMENÉ ZÁPASY NA TURNAJ FABRIQ 3:

Daniel Hromek (2-3) vs. Tayo Odunjo (4-3)

Branislav Zuzák (5-2) vs. Dominic Schober (13-10)

Denis Gondžala (2-3) vs. Tibor Balázs (1-1-1)

Bernadett Ďuranová vs. Eva Erdélyiová

Adam M´Rabet vs. Andrej Podloha

Stevan Nikolič (3-0) vs. Igor Lukačovič (3-5)

Samir Smaali (6-3) vs. Marek Neštrák (5-4)

Jansu Gogia (2-0) vs. Vojtěch Khol (1-0)

Marek Medovarski (12-5) vs. Tomáš Berger (5-1)

Iamik Furtado (8-7) vs. Mukhiddin Mamazhonov (4-0)

Magomed Kadimagomedov vs. Amirkhon Alikhodzhaev (6-3)

Marcel Šimo (10-7) vs. Samuel Lehocký (9-5)

Lukáš Eliáš (0-0) vs. Martin Mucha (2-3)

Zdroj: FABRIQ MMA, autor