Clash of the Stars vypredal halu za pár dní! Bude ďalšou zastávkou O2 Arena?

Clash of the Stars (zdroj: IG/clashofthestars)

Organizácia Clash of the Stars má stále veľa neprajníkov, no v tom istom čase rastie popularita okolo tejto českej šou, v ktorej nechýbajú okrem športových duelov aj bizarné merania síl. COTS sa môže pochváliť jednou aktuálnou štatistikou, aká sa v našich končinách len tak nevidí.

Turnaj Clash of the Stars 7 je na programe 27. januára 2024 v Prahe, konkrétne v hale Fortuna v mestskej časti Holešovice. Kapacita predstavuje približne 9 až 10-tisíc miest. Už teraz je jasné, že najbližší galavečer COTS bude zaplnený do posledného miesta. Potvrdili to samotní promotéri.

Vypredaný galavečer v Prahe

„Máme vypredané! Galavečer číslo sedem nesie šťastnú sedmičku, pretože za sedem dní ste vypredali celú desaťtisícovú športovú halu Fortuna v Holešoviciach. Vaša podpora je pre nás nevyhnutná. Tešíme sa, že vás uvidíme v hale,“ informoval Clash vo vyhlásení na svojich profiloch na sociálnych sieťach.

Na tomto turnaji by sa mali predstaviť mená ako Maniac Cop, Kluk s kamením, Psycho Michal, Inked Dory, Psychopat Bejr či Jaromír Soukup. V tom istom čase ale do akcie pôjde aj ex-bojovník OKTAGONu Václav Mikulášek (9-12). „Baba Yaga“ bude v COTS debutovať proti chlapíkovi s menom Žralok.

Popularita a pozornosť organizácie Clash of the Stars rastie nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku či v ďalších okolitých štátoch. Mohla by byť ďalšou zastávkou O2 Arena? „To ešte asi nie, uvidíme,“ skromne tvrdí Tomáš Linh Le Sy (4-3), vedúca osobnosť a promotér. Ak bude „sedmička“ úspešná, očakáva sa, že Clash by mal v roku 2024 štartovať aj v Ostrave, čo bude ďalšia výzva.

Viac noviniek, informácií, videí a zaujímavostí zo sveta zmiešaných bojových umení nájdete na MAXMMA.sk.

Zdroj: MaxMMA.sk