Martin Kocián po bleskovej výhre nad Snejksom: Ľudia mi to zhltli aj s navijakom

Zdroj: IG/@clashofthestars

Jedným z hlavných ťahákov ostravského turnaja Clash of the Stars 8 bola boxerská konfrontácia medzi Snejksom a bývalým členom slávnej hudobnej skupiny Lunetic Martinom Kociánom. Ich duel bol extrémne vyhrotený a nejeden divák sa na neho nesmierne tešil. Nakoniec však ostali mierne sklamaní, pretože celá akcia trvala len pár sekúnd. COTS však našlo novú tvár, ktorú si všetci fanúšikovia obľúbili.

Kocián si pre seba celú šou ukradol už pri svojom nástupe do klietky, počas ktorého spieval vlastnoručne napísanú pesničku. Tam to ale neskončilo. Všetkých prítomných ohromil aj v samotnom zápase. Snejska dokázal trafiť už po niekoľkých sekundách, čím ho poslal k zemi. Otrasený bojovník bol rozhodcom viackrát vyzývaný, aby sa postavil, no on sa v bolestiach držal za hlavu a už nedokázal pokračovať. Spevák si tak na svoje konto pripísal debutovú výhru pod hlavičkou Clashu.

„Na to, že som bol v stredu v nemocnici na infúziách a na to, že mám zápal žlčníka a oka a na to, že som bývalý feťák, tak som na seba hrdý aaj na svoj tím. Snejks ma tam síce trafil, ale veľmi si to nepamätám. Všetci z tímu mi veľmi pomohli. Už teraz sa teším na ďalší zápas. Pôjdem thajský box. Nechcem byť trúfalý, takže nebudem hovoriť ďalšie meno. Chcem mať pokoru, pretože keď niekto machruje, vtedy pýcha predchádza pád. To je príklad Snejksa. Netrénoval… Keby trénoval, tak je to dlhšie. Už sa teším na párty. Chcem sa zabávať,“ nechal sa počuť v pozápasovom rozhovore.

Pre kanál Willy Cao priznal, že je na svoj výkon patrične hrdý aj na samého seba. „Od prvej tlačovky poctivo trénujem, pretože som si uvedomil, že to nebude zadarmo. Som hrdý na to, že to bolo také rýchle, ale pre divákov to mohlo byť dlhšie. Dúfam, že som Snejksovi nič neurobil, ale on podcenil prípravu. Som šťastný,“ nechal sa počuť a dodal: „Mám 47 rokov a je zázrak, že sa tomuto športu môžem ešte venovať.“

Na sociálnych sieťach sa vraj tváril, že prípravu podceňuje, no po dueli priznal, že to bolo len divadlo. „To, čo som dával na internet, som tam dával naschvál, aby si ľudia mysleli, že som kretén. Všetko to bola len sranda, aby ma ľudia považovali za ocot. V minulosti som ale boxoval, mám za sebou päť amaterských boxerských zápasov. Mal som skúsenosti a vedel som ako mám trénovať. Ľudia mi to zhltli aj s navijakom, povedal Kocián. Na záver dodal, že plánuje ísť na kemp do Thajska, kde chce trénovať thajský box.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent