Z INÉHO SÚDKA: Šokujúca hromadná bitka v NHL! Hviezdy sa do seba pustili hneď v prvej sekunde

Zdroj: X/@BR_OpenIce

Hoci je MMA nepochybne najdrsnejší šport na svete, tvrdé strety na pravidelnej báze vidíme aj v hokeji. Väčšinou ide najmä o súboje jedného proti jednému, no hráči New Yorku Rangers a New Jersey Devils z NHL povýšili vyrovnávanie účtov na úplne iný level. Výnimkou boli len brankári. Čo sa presne stalo?

Rivalita medzi celkami z opačných brehov rieky Hudson dlhodobo patrí k tým najväčším v zámorskej profilige. V ich vzájomných dueloch ide vždy o veľkú prestíž a cítiť to na ľade i na tribúnach. Tentokrát však obrovské napätie prekročilo všetky hranice. Aktéri stretnutia hneď na začiatku zabudli, že sú hokejisti a naopak predviedli svoje boxerské kvality.

Okamžite po vhodení úvodného buly zhodili rukavice všetci 10 hráči, ktorí sa v danej chvíli nachádzali na ploche. Každý si našiel svoju „dvojičku“ a začala sa nevídaná bitka 5 proti 5. Zatiaľ čo fanúšikovia boli vo vytržení, rozhodcovia rovnaké nadšenie nezdieľali. Výsledkom tak bolo 10 päťminútových trestov a 8 vylúčení do konca zápasu.

Príčinou celého konfliktu bolo správanie Matta Rempeho z predchádzajúcich meraní síl vo februári, resp. marci. Obranca Rangers totiž faulom lakťom nekompromisne knokautoval dvoch súperov a „diabli“ preto usúdili, že je najvyšší čas na pomstu. Na dosiahnutie svojho cieľa využili hneď prvú príležitosť, pričom s 21-ročným Kanaďanom si to rozdal jeho krajan Kurtis MacDermid. Vychutnajte si tento chaos!

Kvalitné vybavenie pre bojové športy nájdete na Drillex.sk!

Zdroj: X/@BR_OpenIce, Autor: Kamil Schreiber