Z INÉHO SÚDKA: Kanadský hokejista NHL by sa nestratil ani v boxe. Takúto bilanciu nemajú ani profíci!

Zdroj: @mattrempe

Pomýlil si športy? Hokejista Matt Rempe v americkej NHL zapôsobil vskutku ojedinelým spôsobom. Vo svojich prvých piatich zápasoch v najlepšej hokejovej lige sveta totiž neohúril gólmi či nádhernými prihrávkami, ale bitkárskymi schopnosťami. Rukavice zhodil hneď trikrát!

Kanadský útočník je známy svojou robustnou postavou a nikdy nemal problém s tvrdou hrou. Samozrejme, aj táto vlastnosť mu pomohla dostať sa na tú najvyššiu úroveň. V polovici februára bol povolaný do tímu New York Rangers a dôveru sa rozhodol splatiť spôsobom, ktorý sa len tak nevidí. Okamžite sa zapísal do pamäte fanúšikov.

Rodák z Calgary je momentálne najaktívnejším bojovníkom na planéte. V priebehu necelých 10 dní nastúpil do piatich stretnutí a v nich absolvoval až tri pästné výmeny. Počas toho ale nezabudol ani na hokej. Na svojom konte má taktiež dva kanadské body za jeden gól a jednu asistenciu.

Z bojových športov vieme, že všetkého veľa škodí, a to zrejme platí aj v prípade Matta Rempeho. Zatiaľ čo pri prvých dvoch bitkách mal opticky navrch, pri tej poslednej mu už došla šťava. Od Mathieuho Oliviera inkasoval niekoľko trvých úderov a po celý čas ťahal za kratší koniec. Veď posúďte sami. Všetky tri duely nájdete v chronologickom poradí nižšie.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@BR_OpenIce, @Sportsnet, Autor: Kamil Schreiber