Skončil v nemocnici. Růžičku thajskí organizátori nepríjemne zaskočili: Toto je moja karma!

Zdroj: Instagram/@colosseum_fight_night, @tadyonee

Kontroverzný Tadeáš Růžička má za sebou veľmi negatívnu skúsenosť. V Thajsku, kde sa na istý čas usadil, absolvoval počas víkendu ďalší zápas v Muay Thai, no ten nedopadol práve najlepšie. Dôvodov bolo hneď viacero a „Mawar“ neskrýval rozhorčenie. So svojimi vernými fanúšikmi sa o všetky informácie podelil prostredníctvom sociálnych sietí.

Známy český bojovník sa predstavil na podujatí Saturday Fight Night 24 a okrem prehry si zo zápasu odniesol aj nepríjemné zranenie. Kvality súpera v žiadnom prípade nespochybňoval, ale znepokojila ho iná vec. Tadeášov pôvodný nemecký súper totiž tesne pred súbojom odstúpil a namiesto toho „vyfasoval“ od organizátorov nebezpečného domáceho borca.

„S Nemcom som nešiel, pretože mi to klasicky zrušil. Dali mi Thajčana. Dve kolá som ho ‚štípal‘. Na začiatku tretieho tiež, ale potom mi na s**čky roztrhol obočie, takže duel ukončili. Toto je moja karma za minulý rok. Mám to za všetko, čo som urobil. Pokračujem však hneď v pondelok,“ odkázal Růžička vo videu na sociálnej sieti Instagram. Narážal pritom na obvinenie, keď mal na ulici knokautovať a fackať muža v bezvedomí.

Nečakaná zmena protivníka nebola jediná okolnosť, ktorá 26-ročného zápasníka rozrušila. Podmienky na Patron Boxing Stadium mali od ideálu ďaleko a z nemocnice sa navyše podelil o ďalšiu prekvapivú správu. „A s takým d**ilom som išiel úplne zadarmo. To je v p**i, čo?“ prezradil s ironickým úsmevom a zalepeným okom.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: Instagram/@tadyonee, Autor: Kamil Schreiber