VIDEO: Horúce chvíle s manželkou na verejnosti! McGregor sa poriadne odviazal

Zdroj: Instagram/@thenotoriousmma

Slávneho írskeho bojovníka Conora McGregora (22-6) čaká 29. júna prvý zápas po takmer troch rokoch. V klietke na podujatí UFC 303 sa postaví proti Michaelovi Chandlerovi (23-8). Hoci by to nemalo byť nič jednoduché, podľa všetkého si na svojho súpera dostatočne verí. Dokonca až tak, že sa počas prípravy dokáže kvalitne odviazať.

Veľkolepý návrat bývalého šampióna dvoch váhových kategórii najlepšej MMA organizácie bol dlho predmetom viacerých špekulácii. Vedelo sa, že jeho protivníkom bude 38-ročný Američan, no nad presným termínom viselo niekoľko otáznikov. Napokon vedenie UFC pristúpilo k letnej alternatíve.

„Notorious“ sa tak momentálne pripravuje na prvý súboj od júla 2021, kedy si proti Dustinovi Poirierovi (30-8) v závere prvého kola nešťastne zlomil nohu. Po náročnej regenerácii preto má v tréningovom procese čo robiť. Napriek tomu si však stále dokáže nájsť čas na poriadnu zábavu.

Sociálne siete najnovšie obleteli videá, ako McGregor zavítal na párty do svojho dublinského podniku Black Forge Inn spoločne so snúbenicou Dee Devlin. Zo zverejnených záberov je jasne vidieť, že si 35-ročný hviezdny bojovník užíval nočný život plnými dúškami. Nechýbali ani vášnivé bozky či dotyky.

Na základe slov z nedávneho živého vysielania Duelbits sa ale Conor po celý čas zabával bez kvapky alkoholu. V rámci prípravy na bitku v Las Vegas totiž pristúpil k abstinencii a ani na jednom obrázku nedržal v ruke pohár alebo fľašu.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@marckinchen, Autor: Kamil Schreiber