VIDEO: Ide z neho strach! Pereira sa na súboj s Procházkom pripravuje brutálnym spôsobom

Zdroj: IG/@alexpoatanpereira, @homeoffight

Po oznámení zrušenia zápasu Conor McGregor vs. Michael Chandler, ku ktorému malo dôjsť na podujatí UFC 303, boli všetci fanúšikovia poriadne sklamaní. Majitelia zámorskej organizácie ale neotáľali a okamžite prišli s plnohodnotnou náhradou. Už budúci týždeň totiž budeme svedkami veľkolepej odvety titánov medzi Alexom Pereirom (10-2) a Jiřím Procházkom (30-4-1). Pôjde o naozajstnú lahôdku, ktorú najnovšie okorenilo video z brutálneho sparingu brazílskeho bojovníka.  

„Poatan“ a český bojovník „BJP“ si pôjdu po krku len osem mesiacov od ich prvého stretu na UFC 295. Vtedy sa vo vypredanej newyorskej Madison Square Garden tešil z výhry prvý menovaný. Procházkovi v druhom kole uštedril niekoľko presných hákov na bradu, po ktorých do akcie skočil arbiter a zápas prerušil. Množstvo fanúšikov považovalo jeho verdikt za unáhlený, pretože sa zdalo, že je Jirka stále pri vedomý. Český samuraj sa s tým ale vysporiadal ako pravý bojovník, oželel protesty a pokračoval vo svojej ceste ďalej.

Na veľkolepom turnaji UFC 300 dostal šancu vrátiť sa na víťaznú vlnu v súboji s Rakúšanom Aleksandarom Rakićom (14-4). Ako už býva u Jirku zvykom, najskôr musí poriadne dostať a potom to súperovi vráti aj s úrokmi. To sa stalo aj v zápase s Rakićom, ktorého v extrémne vypätom dueli dokázal v druhom kole ukončiť.

V pozápasovom rozhovore si okamžite vypýtal odvetu s Pereirom, ktorý v ten istý večer obhajoval opasok s Američanom Jamahalom Hillom (12-2). Brazílčan ukázal svoje nadľudské postojárske kvality a ambiciózneho protivníka knokautoval už v prvom kole. Okolo oboch sa odvtedy hemžili špekulácie o ich budúcnosti. Nakoniec sa ale vďaka McGregorovmu zraneniu stretnú v klietke spolu.

Ide síce o „short notice“ zápas, no ani jeden počas čakania neprestal trénovať a pracovať na sebe. Dôkazom toho je aj najnovšie video zo sparingu brazílskeho bojovníka, ktorý sa na súboj s Procházkom pripravuje naozaj tvrdým spôsobom. Tridsaťšesťročný knokauter v klipe dokazuje, že ani zďaleka nepatrí do starého železa. Svojho sparingpartnera lovil ako predátor a uštedril mu niekoľko tvrdých hákov.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent