Karlos Vémola znovu šokoval: S týmto sa môže pochváliť len málokto!

Zdroj: OKTAGON MMA

Neprešli ani dva týždne a Karlos Vémola (37-8) opäť zaujal pozornosť verejnosti. Tentokrát na tom nemali zásluhu jeho zápasnícke zručnosti, lež jeho milovaný koníček. O českom „Terminátorovi“ je známe, že inklinuje k zvieratám, keďže si aj založil vlastnú ZOO, ktorú prevádzkuje priamo vo svojom dome. Má naozaj nesčítateľný počet spolubývajúcich zo všetkých kútov sveta. Najnovšie sa môže tešiť z nového vzácneho prírastku.

Karlos sa okrem kvalitných výkonov v klietke preslávil aj svojou záľubou v chove divých a exotických zvierat. Medzi kúsky, ktoré zdobia jeho ZOO, patria: lev, žralok, tiger, krokodíl, pštros a mnoho ďalších stvorení. Teraz sa ale teší z ďalšej akvizície, ktorá obohatí jeho domov.

„Ja som dnes vyrazil na návštevu za mojím malým dievčatkom. Ona už teda nie je taká malá, ale myslím si, že ľudia by si mali plniť malé i veľké sny. Ja som si dneska istotne veľký sen splnil. Mám oficiálne toho najväčšieho vtáka z celej českej MMA scény. Dokonca sme jej dnes vybrali meno. Keď som na tlačovke hovoril, že ešte nemám meno, tak sa Ondřej Novotný pozrel na môj zlatý pás a hovorí – Goldie. Hovor jej Goldie. Myslím, že má pravdu, pretože je to moje zlatíčko. Navyše spolupracujem s Goldfingers, tak sa to celkom hodí. Toto je teda naša nová malá Goldie,“ predstavil šampión poloťažkej váhy organizácie OKTAGON MMA svoju novú kamarátku.

Odveta storočia s Attilom Véghom (33-10-2) znamenala pre Karlosa naozaj veľa. Po piatich rokoch, počas ktorých si prešiel viacerými vzostupmi a pádmi, nemal v hlave nič iné, ako odplatu. Tej sa napokon dočkal 8. júna a treba povedať, že šlo o ozajstné vykúpenie. Na turnaji v Edene dosiahol Karlos najväčšie víťazstvo v kariére. Attilu po 45 sekundách druhého kola dokázal uškrtiť a mohol oslavovať úspešnú odplatu a zároveň aj obhajobu pásu šampióna poloťažkej divízie.

Vémola sa hneď po zápase nechal počuť, že ukončuje kariéru, no zároveň dodal, že o jeho zápasníckej budúcnosti ešte môže rozhodnúť Attila a samotná organizácia. Uvidíme teda, ako sa rozhodnú a či sa dočkáme definitívneho zavŕšenia trilógie.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent