Rony Paradeiser má sľúbený titulový zápas: Keita? Klamár! Trepe a lezie mi na nervy

Zdroj: OKTAGON MMA

Hlavný ašpirant na titulovú šancu? Ronald Paradeiser (17-8)! Urastený bojovník ľahkej váhy OKTAGON MMA si z poslednými štyrmi súpermi poradil, pričom troch z nich vybavil ešte pred uplynutím časového limitu. Obľúbenec domácej scény je vo fantastickej forme a nahlas si pýta opasok. 

Pozoruhodné výkony Slováka neuchádzajú ani pozornosti elitných svetových organizácií. Iba pred niekoľkými dňami mal autor desiatich knokautov na stole ponuku na zápas Contender Series, odkiaľ vedie cesta priamo do slávneho UFC. „Mám platnú zmluvu s OKTAGONom, odkiaľ aktuálne nemôžem odísť. Týmto sa to jednoducho uzatvára. Možnosť prišla, ale myslím si, že v budúcnosti ich bude viac,“ hovoril Rony Paradeiser v tretej epizóde relácie GnP z produkcie MAX MMA. 

Prioritou 26-ročného rodáka z Gbiel naďalej ostáva Losene Keita (11-1). Belgičanovi by rád oplatil prehru z februára 2022. Momentálne však stále visí otáznik nad termínom jeho návratu, keďže na Štvanici utrpel zlomeninu nohy. „Extrémne ma prekvapilo, že už trénuje. Za osem týždňov sa dokázal dať takto dokopy, klobúk dole. Keď som mal zlomenú ruku, trvalo mi to omnoho dlhšie,“ zložil kompliment svojmu vytúženému oponentovi. 

Rony Paradeiser naposledy po dominantnom predstavení na turnaji OKTAGON 44 zničil britského veterána Andrew Fishera (19-10-1). Rival s prezývkou „Black Panther“ si ale do rivala schuti rypol a pozoruhodný výkon spochybnil. „Trepe, vymýšľa blbosti, lezie mi na nervy. Už to neriešim, pretože to vo mne iba vyvolávalo hnev. Už dávno so mnou mal bojovať a všetko by bolo vybavené. Vraví, že je aktívny zápasník, ale rok neobhajoval opasok ľahkej váhy. Pre mňa je klamár,“ pohotovo reaguje čerstvý dvojnásobný otec. 

Všetko nasvedčuje tomu, že účastníka tretej série reality šou Výzva uvidíme už čoskoro v súboji o status šampióna. „OKTAGON mi sľúbil, že na konci roka ma čaká titulový zápas. Som na to pripravený. Keita už viac ako rok a pol neobhajoval titul. Podľa mňa mu ho buď odoberú alebo bude bojovať so mnou,“ nahlas uvažuje, pričom dodáva, že jedným okom pozoruje taktiež blížiaci sa stret medzi Karolom Ryšavým (12-5) a Mateuszom Legierskim (9-1). Zatiaľ čo krajana sa mu v minulosti podarilo zdolať, na tunajšej pôde neporazený Poliak sa tešil z triumfu.

Zdroj: MaxMMA.sk