Attila Végh pred odvetou storočia nezaháľa: Bruško zmizlo, súčasná forma vás prekvapí!

Zdroj: OKTAGON MMA

Viac ako štyri roky ubehli od pamätného momentu, keď Attila Végh (33-9-2) ako historicky prvý bojovník dokázal knokautovať legendárneho Karlosa Vémolu (36-8). Odvekí rivali sa v júni pod holým pražským nebom stretnú opäť raz. Zatiaľ čo „Terminátor“ po trpkej prehre ostal súčasťou zápasového kolotoča, jeho slovenský protivník sa prioritne zameral na iné povinnosti. Späť do špičkovej formy sa ale dostáva veľmi rýchlo! 

Českú metropolu čaká uprostred kalendárneho roka 2024 veľký sviatok bojových športov. Pražský futbalový štadión Eden sa zmení na dejisko doposiaľ najväčšieho turnaja organizácie OKTAGON MMAVeľkolepú šou by malo sledovať približne 24-tisíc divákov. Vrcholom celého podujatia má byť práve očakávaná odveta storočia, v ktorej si už po druhý raz zmerajú sily ikonickí priekopníci československého MMA.

Víťaz prvej konfrontácie bol po oznámení zápasu mnohými priaznivcami okamžite odpisovaný, keďže sa nenachádzal v úplne ideálnej forme. „Mám síce veľké brucho, ale to sa dá kedykoľvek zmeniť. Že som štyri roky nezápasil? A čo! Človek, keď sa raz naučí bicyklovať, to nezabudne. Musím sa len rozbicyklovať a bude to dobré,“ povedal 38-ročný Slovák pred niekoľkými týždňami pre sportovy.cas.sk.

Zo spomínaného dôvodu si do bývalého šampióna Bellatoru neváhal rypnúť ani na opačnej strane barikády stojací Karlos Vémola. Attila Végh ale nezaháľa a robí všetko preto, aby svoj triumf z novembra 2019 obhájil. Veľa času trávi v bratislavskom gyme OFA, kde sa pripravuje na očakávané predstavenie. Dôkazom rýchleho progresu je pohľad na jeho postavu. Telesný tuk je už minulosťou a brucho mu začína zdobiť svalstvo. Skvelú fyzickú kondíciu slovenskej legendy odhalil na sociálnych sieťach Andres Raška.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk