Z Afganistanu ušiel, aby si splnil bojovnícky sen. Siraj varuje Wanlissa: Stretne svoju nočnú moru!

Zdroj: OKTAGON MMA

Šestnásť elitných európskych bojovníkov, každý s rovnakou víziou. Prvý marcový víkend štartuje exkluzívne druhé vydanie unikátneho projektu Tipsport Gamechanger. O status MMA kráľa ľahkej divízie na starom kontinente a rozprávkovú finančnú odmenu zabojujú zástupcovia dvanástich rôznych národností. Na absolútny vrchol sa môže dostať iba jeden z nich.

Novou tvárou v klietke organizácie OKTAGON MMA bude Sahil Siraj (9-2), ktorý sa túži prebojovať medzi svetovú špičku ľahkej váhy. „Každý deň pracujem 8 hodín na streche. V gyme prakticky spím, aby som sa pripravil na súboj. Byť zápasníkom nie je jednoduché. Mám rodinu a dve deti. V tejto súťaži chcem dokázať, že nezáleží na tom, odkiaľ ste prišli. Pokiaľ budete tvrdo pracovať, dostanete sa na vrchol,“ povedal odhodlane Princ knokautov“ o svojich ambíciách.

Skúsený 34-ročný bojovník to nemal nikdy jednoduché, no vždy našiel cestu, ako sa vysporiadať so všetkými prekážkami. „Vyrastal som v afganskom Kábule. Keď som mal šesť, začal som s kicboxom, aby som sa ochránil pred šikanou v škole. V rovnakom čase som sa venoval aj rugby. Bol som dokonca v národnom tíme,“ zaspomínal si Siraj.

Sahil, ktorý má na svojom konte v profi MMA kariére sedem ukončení spôsobom KO/TKO, momentálne háji švédske národné farby, no nebolo tomu vždy tak. Prvých 20 rokov svojho života strávil v Afganistane.Doma som mal nejaké problémy. V krajine viac ako 40 rokov prebiehala vojna. Všetci to mali ťažké. Ja som ale sníval, že budem jeden z najlepších bojovníkov, a tak som sa presťahoval do Švédska. Tento štát mi dal príležitosť ísť si za svojím snom,“ vynachválil si škandinávsku krajinu.

„Samozrejme, peniaze môžu zmeniť život každému. Plánujem si kúpiť dom. Byť v Tipsport Gamechangeri bol môj sen. Wanliss by sa mal pripraviť na prvotriedny postoj a mal by sa báť, pretože stretne svoju nočnú moru. Chcem zápasiť s tými najlepšími a byť najlepší,“ prezradil Siraj, čo ho najviac poháňa vpred.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk