VIDEO: Nesmierne riskantný výstrelok! Hviezdny šampión takmer dobil známeho zabávača

Zdroj: Bellator, Instagram/@johnnyeblen

Johnny Eblen (14-0) patrí medzi najnebezpečnejších bojovníkov strednej váhy na svete. V rebríčku Fight Matrixu mu patrí siedma priečka. Ani to ho však neochránilo pred nečakaným výstrelkom zabávača ImReddttv v obchode so stavebninami na Floride. Ten síce dobre vedel, o koho ide, no napriek tomu balansoval na veľmi tenkom ľade. Koledoval si o obrovský problém!

V dnešnej dobe sú „pranky“ nesmierne populárne, hlavne keď je ich obeťou nejaká známa osobnosť. Tentokrát si to na vlastnej koži vyskúšal neporazený „Pressure“ a bolo to poriadne vyhrotené. Pri nakupovaní ho prepadol známy influencer a z ničoho nič začal baliť jeho priateľku. Dokonca si neodpustil ani narážky na šampióna Bellatoru.

Zo začiatku sa Eblen správal pomerne pokojne, ale postupom času to v ňom vrelo čoraz viac. ImReddttv bez strachu pokračoval vo svojej „práci“ a hviezdu zmiešaných bojových umení niekoľkokrát označil za malého chlapca. Zašlo to až do momentu, kedy bol americký zápasník pripravený zasiahnuť. „Povieš niečo dehonestujúce, do**bem ťa,“ povedal stručne a jasne 32-ročný rodák zo štátu Iowa.

V tej chvíli si obľúbený zabávač uvedomil, že stačilo a vyšiel s pravdou von. Na túto misiu ho totiž vyslal Eblenov manažér Brian Butler-Au, ktorý je šéfom promotérskej spoločnosti SuckerPunch Entertainment. Následne napätie opadlo a s videom sa na sociálnych sieťach pochválil práve Butler-Au. „Keby nepovedal SuckerPunch, vypol by som ho,“ ozrejmil ešte Eblen celú situáciu v komentárovej sekcii.

„Pressure“ sa aspoň takýmto spôsobom mierne odreagoval od veľkého zápasu, ktorý ho čaká už tento víkend. Na prvom turnaji po zlúčení organizácii PFL a Bellator sa v súboji šampiónov postaví proti Impovi Kasanganayovi (15-3).

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: Instagram/@suckerpunchent, Autor: Kamil Schreiber