Pirát sa verejne zastal Karlosa Vémolu: Nemôžete tvrdiť, že je ču*ák, keď…

Zdroj: OKTAGON MMA

Nič si nedarovali a ostré odkazy si vymieňali ako osobne, tak prostredníctvom médií. Veľkú a dlhotrvajúcu rivalitu definitívne vyriešili na turnaji OKTAGON 51. A fanúšikovia ostali v nemom úžase. Samuel „Pirát“ Krištofič (17-6) už po 108 sekundách knokautoval Karlosa Vémolu (36-8). Bezprostredne po tomto momente bola vojnová sekera zakopaná.

Na tlačovej konferencii po poslednom turnaji roka sa neobjavilo viacero bojovníkov. Do tejto skupiny sa radil takisto veterán UFC. Veľká časť fanúšikov sa do neho z tohto dôvodu začala obúvať. „Je síce pravda, že aj keď mal Vlasto Čepo dvakrát väčšiu hlavu ako zvyčajne, na tlačovku prišiel. Bolo to od neho krásne gesto plné rešpektu,“ vyjadril poklonu svojmu tímovému kolegovi Samuel Krištofič.

„Pirát“ sa zároveň neváhal zastať ani svojho posledného súpera. Pre kritikov nemá v tomto smere žiadne pochopenie. „Ale Karlos dostal KO. Na tridsať sekúnd bol úplne mimo. V takýchto prípadoch sa stáva, že bojovník nejde ani na vyhlásenie. Odnesú ho na nosidlách. On však na vyhlásenie zostal napriek tomu,“ pustil sa do vysvetľovania.

Nepísaným pravidlom býva, že zápasník, ktorý inkasuje knokaut, sa nezúčastni ani tradičného rozhovoru v klietke. „Predsa nemôže niekto tvrdiť, že je ču*ák, keď neprišiel na tlačovku. Robiť s ním rozhovor v takej chvíli, to sa skrátka nerobí. Bolo by to proti etike,“ zastal sa víťaz druhej série reality šou OKTAGON Výzva legendárneho „Terminátora“.

„Keď ma knokautoval Bryczek, ani som nevedel, že sa nejaký zápas odohral. Tak o čom chcete akože robiť rozhovor?,“ zakončil svoje rozprávanie k tejto téme Samuel „Pirát“ Krištofič v živom vysielaní na svojom YouTube kanáli.  

Zdroj: MaxMMA.sk