Veľkolepá výhra nad Vémolom mu iba pomôže: Krištofič sa údajne predstaví v známej reality šou!

OKTAGON MMA.

Zvykne sa hovoriť, že každého bojovníka, ktorý dokázal zdolať Karlosa Vémolu, výhra vyniesla do obrovských výšin. Nórovi Jackovi Hermanssonovi pomohla na ceste dostať sa do UFC, Attila po tom, ako Terminátora knokautoval v O2 aréne, sa stal mediálnou hviezdou a Patrik Kincl sa aj vďaka tejto výhre vyhrieva na prvom mieste rebríčka P4P OKTAGONu. Len čo sa niečo podobné podarilo aj Samuelovi Krištofičovi, očakávalo sa niečo podobné. A dnes už vieme, že si obľúbenec slovenských fanúšikov vyskúša zaujímavý projekt, kde by mohol zúžitkovať zvýšený záujem o svoju osobu po veľkom víťazstve.

Ako uvádza portál Super.cz, „Pirát“ si to po turnaji OKTAGON 51 údajne zamieri do známej reality šou. Po vzore Kateřiny Klinderovej a Gábora Borárosa by sa tak Krištofič mal už za pár týždňov ukázať v československej verzii verzii Survivora.

Vďaka veľkolepej výhre nad Karlosom Vémolom v prvom kole na KO je jasné, že k televíznym obrazovkám víťaz druhej série OKTAGON Výzvy priláka i mnohých fanúšikov MMA. Aj keď svoju účasť v šou ešte tridsaťštyriročný bojovník nepotvrdil, na tlačovej konferencii po podujatí v O2 aréne, bol pri otázke na zúžitkovanie veľkého kariérneho úspechu otvorený k novým výzvam. „Považujem za za takého malého šoumana. Viem si to predstaviť, muselo by však ísť o veci, ktoré sú mi vlastné a vyvolávajú vo mne nejaké napätie alebo budú sľubovať dobrodružstvo. Ale keby prišla nejaká šou, ktorá ma baví, tak by som sa určite vedel otvoriť takejto výzve,“ povedal.

Decembrovou výhrou nad Vémolom sa Krištofič dostal späť na víťaznú vlnu a dostatočne tak napravil dve smolné porážky v roku 2023. Pokiaľ ide o najbližší súboj v OKTAGONe, krátko po dueli sa rodákovi z Bratislavy dostala výzva od dočasného šampióna strednej váhy Piotra Wawrzyniaka.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk