Veľké problémy zápasníčky UFC: Pred dôležitým duelom čelí krutému osudu

Zdroj: Instagram/@mma.mashka

Azda každý profesionál sníva o tom, že sa zásluhou svojich výkonov dostane do najlepšej MMA organizácie na svete. Tento sen si v júni 2020 splnila aj kazašská bojovníčka Mariya Agapova (10-4), no nie je všetko zlato, čo sa blyští. Nedávno totiž svojich verných podporovateľov šokovala nepríjemnou správou. Čo jej hrozí?

„Demonslayer“ pred necelými štyrmi rokmi debutovala v UFC. Na podujatí z edície Fight Night si vtedy po úspešnej prvokolovej submisii poradila s Hannou Cifers (10-7). V nasledujúcich štyroch zápasoch ale triumfovala iba raz, a tak ju 13. júla proti Luane Santos (7-1) čaká nesmierne dôležitý súboj. Namiesto prípravy však momentálne musí riešiť závažný problém.

„Do jedného týždňa budem pravdepodobne bez strechy nad hlavou,“ zaskočila 27-ročná zápasníčka všetkých fanúšikov prostredníctvom príbehu na sociálnej sieti Instagram a ďalej pokračovala: „Ste prekvapení? Ja nie. Toto je môj klasický život v Amerike, stať sa bezdomovkyňou pred vystúpením v UFC. Budúci týždeň budem hľadať útulok pre ľudí bez domova, pretože už nikomu neverím. Ak o niečom viete alebo poznáte nejaké charity, prosím, napíšte mi.“

Žiaľ, obsahom srdcervúcej správy nebolo len oboznámenie priaznivcov s jej nezávideniahodnou situáciou. „Ľudia ma zneužívajú a počas toho ignorujú moje osobné hranice i súkromný život vrátane snahy predať ma do sexuálneho otroctva za mojím chrbtom,“ prezradila Agapova na záver desivé detaily, ktoré ju doviedli do stavu, v ktorom sa aktuálne nachádza.

Kvalitné vybavenie pre bojové športy nájdete na Drillex.sk!

Zdroj: Instagram/@mma.mashka, Autor: Kamil Schreiber