Legierski chce ostať na pôde OKTAGON MMA naďalej nezdolaný: Viem, že Gamechanger vyhrám!

Zdroj: OKTAGON MMA

Šestnásť elitných európskych bojovníkov, každý s rovnakou víziou. Prvý marcový víkend štartuje exkluzívne druhé vydanie unikátneho projektu Tipsport Gamechanger. O status MMA kráľa ľahkej divízie na starom kontinente a rozprávkovú finančnú odmenu zabojujú zástupcovia dvanástich rôznych národností. Na absolútny vrchol sa môže dostať iba jeden z nich.

Navždy sa môže pýšiť tým, čo nikto iný. Mateusz Legierski (10-1) sa do histórie navždy zapísal ako prvý šampión ľahkej divízie OKTAGON MMA. „Tento šport je naozaj môj životný štýl. Za svoj najväčší úspech považujem práve zisk opasku OKTAGON v ľahkej váhe. Chcel by som ukázať, aký som dobrý na európskej stupnici,“ neskrýva najvyššie ambície v druhom vydaní veľkolepého turnaja Tipsport Gamechanger.

Na pôde najväčšej európskej organizácie je ambiciózny Poliak stále neporazený. Pokoriť už dokázal rivalov ako Ronald Paradeiser, Miroslav Štrbák či Karol Ryšavý. Udržanie tohto štatútu v miliónovom projekte by ho opäť posunulo na vyšší level. „Samozrejme, obrovská finančná čiastka za víťazstvo v turnaji ma láka. Ale bojujem tiež pre slávu a preto, aby som sa zapísal do histórie,“ hovorí na profesionálnej úrovni jediný raz zdolaný 27-ročný prospekt.

Šesť zo svojich desiatich triumfov doručil pred časovým limitom, v troch prípadoch na to nepotreboval viac ako kolo. Ak si chce „Dynamit“ udržať sen o európskom výslní, musí v odvete zdolať Matouša Kohouta. „Do boja idem naplno hlavou i srdcom. Chcem vyhrať za každú cenu, niekomu ublížiť. Budem reprezentovať Poliakov po celom svete. A viem, že tento turnaj vyhrám,“ sebavedomo hlása Mateusz Legierski.   

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk