KSW: Hošek sa vrátil na víťaznú vlnu, nepríjemné zranenie Poliaka!

RFA.

Najväčšia organizácia našich severných susedov v sobotu 16. marca po prvýkrát zavítala do mesta Gorzów Wielkopolski. Okrem domácich hviezd sa na karte KSW 92 predstavil i český bojovník David Hošek (11-5-1), ktorý si zmeral sily s Damianom Mieczkowskim (2-1). Pražský rodák si nakoniec z arény Gorzów odnášal rýchlu výhru.

V poľskej organizácii sa už raz ukázal, no vtedy nestačil na Andreasa Gustafssona (10-2). O motiváciu pre českého bojovníka tak bolo postarané. Na rozdiel od februára 2023 mal proti sebe v profesionálnom MMA nováčika, avšak s veľkými skúsenosťami s postojových bojových športov. Ak sa Hošekovi darilo v minulosti v boxe, Damian Mieczkowski má za sebou svetové úspechy v kickboxe.

Hneď od začiatku sa Hošek rozhodol vsadiť všetko na jednu kartu. Tvrdé údery a nič viac netreba, avšak musí si dávať pozor, pretože Mieckowski dokáže veľmi dobre kontrovať. Čo sa to deje? Rodák z Olsztynu po chvíli ukázal, že má niečo s rukou. Duel sa končí výhrou Hošeka, vyzerá to na zlomeninu ruky Mieckowskeho.

Nepríjemný a nečakávaný koniec prvého duelu na karte KSW 92. Štyridsaťpäť sekúnd, tak dlho trval návrat Davida Hošeka. „Zdravím všetkých, neviem čo sa stalo, bolo to pár úderov, čo som vyslal a o chvíľu to skončilo. Ak by ale chcel Damian odvetu, rád mu ju dám,“ uviedol člen tímu Renegade Prague Gym.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk