Z odkladania veľkolepého návratu nie je nadšený: Frustrovaný McGregor má však jasný plán!

Zdroj: Instagram/@thenotoriousmma

Telenovela, ktorá, zdá sa, nemá konca. Návrat hviezdneho Conora McGregora (22-6) je horúcou témou už niekoľko mesiacov, no stále nikto nevie, kedy a kde k nemu dôjde. Poznáme len meno protivníka, s ktorým by sa v klietke mal stretnúť. Pochopiteľne, ani zďaleka to nie je ideálna situácia a slávnemu Írovi už miestami preteká pohár trpezlivosti.

Pri dlhoočakávanom návrate po troch rokoch si na „Notoriousa“ brúsi zuby Michael Chandler (23-8). Medzi obomi bojovníkmi je zjavné napätie, ktoré ale zatiaľ ventilujú iba provokáciami na sociálnych sieťach. Na šancu, rozdať si to zoči-voči, si podľa všetkého ešte musia počkať. Doposiaľ sa totiž nepotvrdili žiadne špekulácie o termíne ich súboja a šéf UFC Dana White dokonca nedávno dementoval McGregorovu novoročnú správu o júnovom dátume.

Nezávideniahodná zápletka sa z neznámych dôvodov stále čoraz viac zamotáva, a to neprospieva azda nikomu. Rodák z Dublinu teraz navyše naznačil, že už je z toho mierne frustrovaný. „Mal som kemp v Cannes, mal som kemp v Dubaji a trénovali so mnou majstri sveta. Dúfal som v decembrový termín, potom v januárový, no stále sa to posúvalo, tak som stratil záujem a na chvíľu som prestal trénovať naplno a začal trochu piť. Takže sa vrátim, oddýchnem si, naplno sa otestujem a pripravím sa na to, aby som to roztočil. Dátum príde a ja budem pripravený zažiariť,“ rozrozprával sa Conor v rozhovore pre TheMacLife pred premiérou filmu Road House, v ktorom si vyskúšal rolu herca.

Kedy napokon uvidíme jedného z najslávnejších MMA bojovníkov v histórii opäť v klietke? To je otázka, na ktorú momentálne odpoveď nepoznáme a zrejme ani tak skoro nebudeme. Prezident najlepšej organizácie však pred pár týždňami avizoval, že za najlepší termín považuje jeseň tohto roka. Nuž, keďže dohodu netvorí len on, stále to nič neznamená a musíme byť trpezlivý.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: YouTube - TheMacLife, Autor: Kamil Schreiber