Šéf Le Sy otvorene o konkurencii na trhu: RedFace obvinil Clash of the Stars!

Instagram/@tomas_linh_le_sy, @clashofthestars

V poslednej dobe si množstvo fanúšikov bojových športov obľúbilo organizácie, ktoré sa venujú zápasom influencerov a známych osobností. Na česko-slovenskú scénu ako prvý vtrhol Clash of the Stars a neskôr ho nasledoval ešte kontroverznejší RedFace. Momentálne sa tak o priaznivca bizáru bijú dve spoločnosti. Šéf tej prvej menovanej Tomáš Linh Le Sy však z konkurencie nemá žiadne obavy. Čo je za tým?

Samozrejme, pokiaľ chcete špičkovú zápasnícku kvalitu, v Clashi alebo v RedFace ju nájdete iba výnimočne. Ich cieľom je predovšetkým na spôsob reality šou zaujať divákov drámou, konfliktmi či vystúpeniami celebrít v ringu. Z toho dôvodu sa nájdu aj nejakí ľudia, ktorí sú proti takýmto akciám, no fakt ostáva ten, že obe organizácie núdzu o záujem rozhodne nemajú.

Vyzeráme extrémne dobre!

Lepšie na tom ale aktuálne je projekt spomínaného Tomáša Linha Le Syho. Bývalého bojovníka OKTAGONu spolu s tímom čaká 22. júna už ôsme podujatie a po lístkoch do Ostravy sa len tak zaprášilo. Neznepokuje ho preto zatiaľ ani existencia konkurencie s kontroverznejším nastavením.

„My už s takým odstupom hovoríme, že to je v podstate pozitívne. Nielen pre fanúšikov, no aj pre nás. Značka Clash totiž v porovnaní so značkou RedFace vyzerá extrémne dobre,“ prezradil s úsmevom rodák z Karvinej v rozhovore pre portál CNN Prima News a taktiež sa vyjadril k (ne)vypredanosti posledného turnaja z dielne rivala na trhu: „K tomu mám takú perličku. Dopočul som sa, že promotéri údajne tvrdia, že sme lístky na ich akciu vykúpili my, teda Clash, aby tam nikto neprišiel. To je šialené.“

RedFace nedávno navyše oznámil, že na júnovom podujatí sa zúčastní najznámejší český väzeň Jiří Kajínek. Stretnúť sa mal s Alešom „Psychopatom“ Bejrom. Na poslednú chvíľu však celý plán stroskotal. Čo si o tomto kroku myslí úspešný 30-ročný biznismen? „Kajínka by sme nastúpiť nenechali. Ponuku na jeho angažmán sme dostávali pravidelne počas posledných dvoch rokov. Vždy sme to odmietli. Nechceli sme dávať priestoru človekovi, ktorý je odsúdený za dvojnásobnú vraždu a preslávil sa len kvôli tomu,“ povedal rázne Le Sy.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: CNN Prima News, Autor: Kamil Schreiber