Čepo má podľa Novotného ideálnu šancu zavrieť ústa pochybovačom!

Oktagon MMA ohlásil ďalšie atraktívne zápasy najmä pre slovenských fanúšikov, ktoré sa budú konať na Oktagon 37 na začiatku decembra v Ostrave. Okrem atraktívneho titulového zápasu Kozma vs Brito a Sanikidze vs Tichota sa v klietke predstaví aj Monika Chochlíková, Rony Paradeiser či Vlasto Čepo.

Ronyho (14-8) po jednoznačnom víťazstve nad Iamikom Furtadom zo septembra tentoraz preverí Chorvát Vlado Sikič (11-1), ktorý sa v Oktagon MMA predstaví prvýkrát. V rámci kariéry pritom zvíťazil až sedemkrát na KO/TKO a v troch prípadoch na submisiu.

Vlasto Čepo sa tentoraz nepredstaví v očakávanom zápase proti Matejovi Peňázovi, ale proti Giovannimu Melillovi, ktorého Peňáz dokázal poraziť na body v apríli 2022 pri Melillovom debute v organizácii.

Tento súboj zhodnotil aj Ondrej Novotný v MMA Letem Světem. „Peňáz sa s Melillom poriadne natrápil. Za mňa je presne toto dôvod, prečo chce Vlasto zápas práve s ním. Extrémne sa na to teším, pretože od Vlasta je to najlepší možný krok, ktorý mohol urobiť.“

„Teda aspoň podľa mňa ako promotéra. Pretože keď sme videli niektoré videá, ktoré dával na siete hlavne André Reinders, že súperi Vlasta nie sú profilovo tam, kde sú súperi Matěja Peňáza, tak teraz môže Čepo všetkým zavrieť hubu, vrátane Andrého. A ukázať na jasnom príklade, ako to vlastne skutočne je. A potom sa konečne dočkáme,“ prezradil promotér Oktagonu.

V Ostrave nebude chýbať ani slovenská stand-upová kráľovná Monika Chochlíková, ktorá získala v stand-upových športoch všetko, na čo siahla. V MMA je jej skóre 3-0, pričom posledne porazila na Oktagon 32 Alessandru Pajuelo. Tentoraz slovenskú bojovníčku preverí Nemka Katharina Dalisdo (7-3), ktorá má za sebou v Oktagone úspešnú premiéru, keď porazial Mallory Martin vo Frankfurte 15. októbra.

Zdroj: YouTube.com/FightClubNews