VIDEO: Nevedela, čo robí! Opitá žena chcela nakopať zadok hviezde UFC

Zdroj: X/Violent Money TV

Niekedy je lepšie si dvakrát premyslieť na koho si vyskakuješ. Tým sa však neriadila opitá Američanka, ktorej odvaha určite nechýba. Alkohol ľuďom dodáva potrebné sebavedomie, ktoré ich dokáže prinútiť urobiť šialené veci. Dostala sa totiž do konfliktu s hviezdou UFC. Odmietala sa prestať opierať o auto, netušiac, kto oproti nej stojí. Zápasníčke a jej kamarátke sa dokonca vyhrážala, že ich zbije.

Hviezda UFC Maycee Barber (14-2) a americká CrossFit športovkyňa Demi Bagby zdieľali na sociálnych sieťach video, na ktorom ich provokuje táto zjavne podnapitá žena. Incident sa odohral vo večerných hodinách na parkovisku, kde mali zaparkované ich auto. Bagby jej opakovane hovorila, aby sa prestala dotýkať jej auta, no ona vzdorovito odmietala.

O chvíľu neskôr sa žena na zázname vyhráža, že populárnu YouTuberku udrie do tváre. „Obom by som vám nakopala zadky,“ pokračovala s nebojácnymi tvrdeniami. V tom momente sa na zábere ukázala aj samotná svetoznáma bojovníčka, ktorá len s údivom sledovala celú situáciu. Bolo jej jasné, že keby sa o niečo pokúsi, tak to bude mať rýchly proces. Ku konfliktu našťastie nedošlo a slávne Američanky sa na celej situáciu len smiali.

Barber patrí k tomu najlepšiemu čo ženská mušia váhe môže ponúknuť. Jej deväť výhier a len dve porážky v UFC hovoria sami za seba. Aktuálne ťahá sériu šiestich víťazstiev v rade, čím si pýta titulovú šancu, po ktorej tak prahne. Naposledy v marci zdolala o dekádu staršiu veteránku organizácie Katlyn Cerminarovú na body.

Skončila v nemocnici

Pred pár týždňami však svet zasiahla horšia správa. Obľúbená ženská bojovníčka skončila v nemocnici. Do tela sa jej dostala nepríjemná infekcia, s ktorou deväť dní bojovala. Trpela ťažkými horúčkami, extrémne nízkym tlakom a mala problémy s dýchaním. No aktuálne je už na tom dobre a všetci fanúšikovia čakajú na moment, kedy sa vráti do zápasového kolotoča. Len 25-ročná gladiátorka má pred sebou ešte veľmi dlhú kariéru, no už teraz je jasné, že jej meno bude vo svete bojových športov výrazne rezonovať.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent