Slovenskí zápasníci na ceste za majstrovstvom Európy MMA v Belehrade

Zdroj: MAMMAL

(PR ČLÁNOK)

Slovenská mládežnícka, juniorská a seniorská reprezentácia v MMA je pripravená na vzrušujúcu výzvu na majstrovstvách Európy v srbskom Belehrade. S celkovým počtom 18 talentovaných zápasníkov, ktorí boli vybraní na túto prestížnu udalosť, Slovensko vysiela svojich najlepších bojovníkov do arény, aby reprezentovali svoju krajinu s hrdosťou a vášňou.

Realizačný tím, pracoval neúnavne na príprave zápasníkov na tento významný turnaj. Ich oddanosť a profesionálny prístup k tréningu a vedeniu sú kľúčovými faktormi, ktoré pomohli zápasníkom dosiahnuť ich maximálny potenciál a pripraviť ich na súťaž s elitou európskych zápasníkov.

Majstrovstvá Európy v MMA mládeže, juniorov a seniorov IMMAF v Belehrade privítajú viac ako 500 zápasníkov z viac ako 35 európskych krajín. Slovenskí zápasníci sa stretnú s tvrdou konkurenciou, no ich odhodlanie a bojovný duch ich posúvajú vpred, pripravených čeliť výzvam a bojovať o vrcholné umiestnenia.

Cesta k tomuto medzinárodnému podujatiu si vyžiadala obrovské úsilie a obete zo strany mladých zápasníkov aj ich realizačného tímu. Ich odhodlanie a vášeň sú neoceniteľné, a preto potrebujú podporu a povzbudenie od svojich fanúšikov a rodín.

„Sme hrdí na našich zápasníkov a veríme, že ich príprava a odhodlanie ich privedú k úspechu na majstrovstvách Európy v Belehrade,“ povedal prezident Slovenského zväzu MMA Marek Herda. „Ich bojovný duch a oddanosť sú skutočne nákazlivé a my sme vďační za každú formu podpory, ktorú môžu dostať.“

Aktualizácie o vývoji na majstrovstvách Európy v MMA mládeže, juniorov a seniorov IMMAF v Belehrade budú pravidelne zdieľané na webových stránkach mammal.sk a na sociálnych sieťach, aby fanúšikovia a podporovatelia mohli zostávať v kontakte so svojimi obľúbenými zápasníkmi a poskytnúť im svoju nepretržitú podporu.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: mammal.sk