Psychopat Bejr odkryl pozadie Clash of the Stars: Stále sa držím pri zemi. Prečo hrám magora?

Zdroj: Clash of the Stars

Hlavné postavy projektu Clash of the Stars? Medzi najčastejšie odpovede na túto otázku by rozhodne patril pseudonym Psychopat Bejr. Bývalý český kulturista, aktuálne tvorca videí a príležitostný herec svojím správaním a činmi upriamuje svetlo reflektorov na svoju osobu. Nedávno ale na chvíľu odhodil kontroverznú masku a prepol do seriózneho módu. Verejnosť nechal nahliadnuť poza oponu popularitu naberajúcej organizácie i svojho života. 

Pod hlavičkou Clash of the Stars už stihol absolvovať dva duely. Najskôr sa stal obeťou knokautu od neskoršieho šampióna organizácie Filipa Grznára a pred pár dňami sa do klietky postavil s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom. Druhé vystúpenie skončilo pomerne neslávne. Športový výkon očakávali diváci márne. Aleš Bejr zapracoval do boxu aj hlavičky či takedowny a výsledkom bola diskvalifikácia. 

Ako samotný neúspešný protagonista tejto konfrontácie priznal, šlo o jeho plán. „Hlavičkami som mu chcel zlomiť nos. Predpokladal som, že sa mi to podarí a bude mu tiecť krv. Na základe toho by som vyzval Le Syho. Už som si predstavoval tie titulky typu: Poprava pána Barrandova, striekala z neho krv,“ hovoril v obsiahlom rozhovore pre moderátora Ondřeja Němca zo CNN Prima News.

Čo je šou a čo už nie?

Psychopat Bejr je typicky svojím agresívnym správaním. Keď mu dosť krátka zápalná šnúra dohorí, začne rozbíjať veci okolo seba a niekedy útočiť na vyhliadnuté obete. „Príde mi, že som ešte pomerne pri zemi. Vždy to môže ďalej gradovať. Napríklad tie výkaly už boli dosť, extrém extrémov. Na druhej strane, všade sa o tom písalo. Rozoberalo sa len to a môj zápas. Zvyšok bol pozadu,“ predostiera subjektívny pohľad na svoju postavu. 

Na posledných akciách rýchlo napredujúceho projektu sa už objavoval v sprievode členov bezpečnostnej služby. Aby si vedenie všetko poistilo, nasadzovať mu začalo tiež ochranné prvky. „Začali ma zväzovať do pút či kazajok. Nebolo to nahrané. Iba som dorazil na tlačovku a už ma čakali, vraj bez toho nemôžem ísť dovnútra. Máme podpísané zmluvy a niektoré veci sú v rámci šou. Nevedel som však, ako presne je to s týmto, preto som súhlasil,“ ozrejmil túto tému a odpoveďou zároveň nepriamo potvrdil, že v Clash of the Stars čiastočne ide o hrané divadlo.

Zabezpečiť rodinu

Z organizácie prinášajúcej dávku bizáru sa pomaly stáva akýsi fenomén. O tom, čo sa deje, vedia aj ľudia, pre ktorých nejde o primárnu oblasť záujmu. „Niekde prídem a ľudia si šepkajú, že dorazil psychopat. Starší občania za mnou chodili s otázkami, či som magor alebo to len hrám. Keď som s nimi bol v jednom obchode, mali obavy, či niečo nevyvediem. Dosť tomu veria,“ priznáva. 

Kontroverzný tvorca videí známy z mnohých televíznych programov sa častokrát stretáva s otázkou, či mu nasadzovanie takejto profesionálnej masky stojí za to. Veď má rodinu a vychováva malú dcérku. „Vysvetlím jej, že to je šou a robím to preto, aby sa mala dobre. Považujem sa za herca s negatívnou rolou,“ bez čakania ponúka svoj postoj Aleš Bejr.  

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk