Už sa to nebude opakovať! Po napadnutí Veselého zavádza Clash prísne bezpečnostné opatrenie

Clash of the Stars

Žiaľ, turnaj Clash of the Stars 7 ovplyvnili aj udalosti, ktoré prekročili všetky hranice bizáru. Kontroverzná česká organizácia musela riešiť hneď niekoľko prehreškov, no jednoznačne najviac zarezonovalo napadnutie Tadeáša Veselého pri príchode do klietky. Promotér Tomáš Linh Le sy z toho dôvodu neváhal a zdá sa, že už našiel spôsob, aby sa v budúcnosti podobné incidenty neopakovali.

Odveta medzi spomínaným Veselým a populárnym tvorcom videí známym pod prezývkou „Fayne“ mala byť jednou z ozdôb pražského galavečera. Napokon k nej však nedošlo. Po nečakanom ataku totiž mladík ostal ležať na zemi a po ošetrení záchranármi putoval rovno do nemocnice. Diváci videli obrázky, na ktoré sa rozhodne nepozeralo ľahko.

Z veľkého ťaháku sa stala škrvna celého podujatia. Vedenie Clash of the Stars sa tak muselo zamyslieť, ako na najbližšom turnaji v Ostrave 22. júna zabezpečí ochranu všetkých zápasníkov. Síce ešte nevyšlo žiadne oficiálne stanovisko, ale indície naznačujú, že finálne riešenie je už na svete. Bude naozaj také prísne?

„Práve som sa z jedného rozhovoru dozvedel, že nástupy bojovníkov budú kvôli bezpečnosti viac ‚oddelené‘ od divákov. Zrejme nejakou bariérou alebo niečím podobným,“ informoval prostredníctvom sociálnej siete Instagram Karlos Benda, pričom následne jedna z najväčších hviezd Clashu smutne skonštatovala: „Vzhľadom na to, čo sa stalo na poslednej akcii, je to pochopiteľné rozhodnutie, ale nebudem klamať, mrzí ma to. Cestu do klietky som si práve vďaka tesnej blízkosti fanúšikov vždy užíval. Ťuknúť si, potľapkať pre šťastie a tak ďalej. Však to poznáte. No, uvidíme ako to ešte celé dopadne.“

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: Instagram/@karlosbenda, Autor: Kamil Schreiber