Po výhre nad Širokým mu stúplo sebavedomie: Drzý Ír vyzýva ďalších českých bojovníkov!

OKTAGON MMA

Denis Frimpong (1-2) si na galavečere OKTAGON 52 pripísal prvú výhru v profesionálnej kariére a po nej mu okamžite narástli krídla. Už pred samotným duelom so skúseným Janom Širokým (13-17) ukazoval, že so sebavedomím nemá žiadny problém, no teraz to posunul ešte na o niečo vyšší level. Od prestížnej česko-slovenskej organizácie cíti veľkú dôveru, a preto si brúsi zuby na ďalších protivníkov.

Pre 29-ročného írskeho bojovníka bol súboj v Newcastli druhým pod žlto-čiernou vlajkou. V tom prvom síce v rámci finále OKTAGON Výzvy: Anglicko vs. Írsko nestačil na Georgea Stainesa (1-0), no počas posledného januárového víkendu si napravil chuť. Obľúbeného ostravského rodáka zdolal prekvapivo hladko a všetkým predviedol, čo sa v ňom skrýva.

Jeden v Birminghame a druhý v Edene?

Reprezentant Manchester Top Teamu je po víťaznom impulze hladný ako nikdy predtým a trúfa si na ďalších českých zápasníkov. Konkrétne by sa najbližšie rád stretol s Ondřejom Petráškom (7-2) alebo Tomášom Fialom (7-7). „Nebudem spokojný, pokiaľ ‚nezožeriem‘ všetky tieto ľahké váhy. Nakŕmte ma obidvomi, pokojne aj počas jedného večera. Alebo ešte lepšie, jedného mi dajte v Birminghame a druhého v záhrade Edenu,“ vyhlásil Frimpong odhodlane na sociálnych sieťach.

Na túto výzvu následne zareagoval Petřášek, ktorý prilial benzín do ohňa, pričom veľkohubého Íra označil za klauna: „Všimol som si, že ti nárastlo sebavedomie, ale až tak veľmi, že uvažuješ o Edene? Pochybujem, že chcú nudného chlapca s jednou výhrou, no ak áno, budem šťastný, keď ťa naučím dobrému správaniu. Porazím ťa!“

Samozrejme, vzhľadom na to, ako sa Frimpong prezentuje, musel byť on tým, kto bude mať v tejto prestrelke posledné slovo. „Absolútne nad tebou dominoval borec, s ktorým som sa ja hral (pozn. red. Jan Široký). V Edene ma určite chcú. Pozri sa na čísla. Nemal som ani jeden nudný zápas. Poďme do toho, podpíšme kontrakt,“ uzavrel žhavú výmenu názorov. Na rade je teda momentálne samotná organizácia. Tak čo, dočkáme sa tohto súboja?

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: Instagram, Autor: Kamil Schreiber