Peňáz, Kincl alebo úplne iná alternatíva? Manažér Vlasta Čepa prezradil, aké majú plány

Zdroj: Instagram.com/patrik_kincl

Vlasto Čepo (12-2) sa mal už budúci týždeň objaviť na turnaji OKTAGON 47 v Bratislave, kde sa mal prvotne stretnúť s Matějom Peňázom (7-1). Ich súboj však opäť zmaril zdravotný stav druhého menovaného. Pre slovenského bombardéra sa našiel následne náhradný súper Ahmed Sami (10-3), no ani tento zápas sa pre zranenie obľúbenca fanúšikov neuskutoční.

Duel so Samim musel Vlasto odvolať kvôli zlomenej kosti v členku a odtrhnutému väzu. Rodák z Egypta sa však na turnaji objaví. V dueli proti Adamovi Horváthovi (10-6) bude celú kartu otvárať. Vlastov manažér Marián Jakubík sa pre sport.cz vyjadril, že pre jeho zverenca sú aktuálne reálne tri možnosti.

Prvou variantou by bol vytúžený zápas s Peňázom, ktorý sa musel už toľkokrát zrušiť. „Chceli sme opäť vyzvať Matěja Peňáza, čo je pre nás priorita. Myslím, že tento zápas by bol u nás druhý najsledovanejší po odvete Attilu Végha s Karlosom Vémolom,“ prezradil zástupca Vlasta Čepa. Podľa neho je druhou možnosťou zápas so spomínaným Samim, avšak za predpokladu, že svoj bratislavský zápas s maďarským reprezentantom zvládne.

Nateraz poslednou alternatívou je titulový duel s Patrikom Kinclom (27-10). O tomto zápase sa hovorí už nejaký čas a špekulácie nabrali na obrátkach po tom, čo obaja bojovníci na svojich sociálnych sieťach publikovali fotografiu staredownu. „Variant číslo tri je nepochybne súboj s Patrikom Kinclom. Je to na rozhodnutí OKTAGONu, ktorý z týchto menovaných zápasov si budú najviac priať. Výzvu na titulový súboj sme prijali. Ak by to išlo aj bez toho, aby Vlasto musel ešte predtým zápasiť, tak sme 29. decembra pripravení na bitku o pás,“ zakončil Jakubík, ktorý sa k aktuálnemu šampiónovi vyjadril s veľkým rešpektom a označil ho za najlepšieho zápasníka strednej váhy.

Zdroj: sport.cz