Paradeiser ide do Gamechangeru s jasnou motiváciou: V prípade výhry minie peniaze na jednu vec!

Zdroj: OKTAGON MMA

Už o chvíľu to vypukne! Druhý ročník unikátneho projektu Tipsport Gamechanger z dielne OKTAGON MMA odštartuje 2. marca v Ostrave a nebude tam chýbať ani Ronald Paradeiser (18-8). Obľúbený slovenský bojovník patrí v miliónovej pyramíde k najväčším favoritom, čo dokonca potvrdili aj jeho konkurenti. Vysoké ciele preto rozhodne neskrýva a rovnako už vie, ako by naložil s prípadnou výhrou v hodnote 300-tisíc eur. Sníva o jednej veci!

„Rony“ si v pozícii aktuálneho šampióna ľahkej váhy prestížnej česko-slovenskej organizácie v prvom zápase zmeria sily s Attilom Korkmazom (14-7). Proti tureckému reprezentantovi sa pokúsi nadviazať na skvelý decembrový výkon, vďaka ktorému si v bitke o titul poradil s legendárnym Ivanom Buchingerom (41-9). Srší z neho sebavedomie a túži dokráčať až na ten najvyšší stupienok.

Samozrejme, pri nabitej konkurencii to nebude mať vôbec jednoduché. Určite však má kvality na to, aby to dokázal a navyše má skvelú motiváciu v podobe peňažnej výhry, ktorá mu môže obrátiť život naruby. Čo by teda robil v prípade, keby ovládol celý Tipsport Gamechanger?

„V hlave to už mám nastavené. Mojím snom je mať veľký rodinný dom so záhradkou. Chovať si na nej sliepočky a pestovať paradajky. Určite by to išlo týmto smerom,“ povedal Paradeiser s úsmevom v relácii spolumajiteľa OKTAGONu Pavla Nerudu a ďalej objasnil svoj plán: „V rodine sme už štyria a na trojizbák je nás veľa. So ženou spíme v obývačke. Jedeny syn má jednu izbu a druhý má druhú. Obaja sa totiž omnoho menej budia, keď tam nie sme. Preto spíme s manželkou mimo a malí „lordi“ majú samostatné izby.“

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk