Najväčší favorit Gamechangeru? Paradeiser má len tie najvyššie ambície: Nastal môj prime time!

OKTAGON MMA

Príprava na druhý ročník projektu Tipsport Gamechanger sa pomaly, ale isto chýli ku svojmu koncu. Organizácia najskôr predstavila mená bojovníkov, na ktorých sa 2. marca v Ostrave môžu fanúšikovia tešiť, a teraz začala oznamovať prvé zápasy. Spomedzi hviezd európskeho MMA patrí k tým najjagavejším nepochybne aj Ronald Paradeiser (18-8). Čo očakáva od miliónovej pyramídy?

„Rony“ začiatkom decembra získal svoj prvý titul v organizácii OKTAGON MMA, keď po skvelom výkon zdolal legendárneho Ivana Buchingera (41-9). Všetkým tak naplno ukázal, čo sa v ňom skrýva a čoho je schopný. Jeho účasť v Tipsport Gamechangeri síce bola potvrdená už deň pred týmto duelom, ale po ňom nabrala úplne iný význam.

Titul OKTAGONu sa na Gamechanger nechytá

Európska liga majstrov v MMA napíše po premiére vo welterovej divízii v roku 2024 svoju druhú kapitolu. Tentokrát v ľahkej divízii, ktorej šampiónom je práve 26-ročný rodák z Gbiel. „Momentálne je to najväčšia výzva na našej scéne. Sú tu špičkoví bojovníci z celého kontinentu. Ak sa mi podarí vyhrať alebo dostať veľmi ďaleko, urobím si vo svete veľké meno,“ vysvetlil Paradeiser exkluzívne pre MaxMMA, prečo sa rozhodol prijať ponuku zúčastniť sa unikátneho projektu.

Za jeho doterajší najväčší kariérny úspech môžeme jednoznačne považovať spomínaný zisk cenného opasku, no prípadný triumf v Tipsport Gamechangeri považuje reprezentant Cvičiska za oveľa významnejší míľnik. „Každý môže poraziť každého. Bude to len o tom, kto zvládne lepšie detaily a možno nejakú rolu zohraje aj občas potrebné šťastie. Určite je to teda viac ako titul OKTAGONu,“ vysvetlil svoj postoj.

Aj keď ešte nepoznáme kompletné zloženie dvojíc, ktoré sa proti sebe nastúpia v prvom kole, viacerí konkurenti sa zhodli, že práve „Ronyho“ považujú za najväčšieho favorita. „Tlak verejnosti nijako nevnímam. Skôr cítim osobný tlak, že mojím cieľom je predvádzať kvalitné výkony a posunúť sa na najvyššiu svetovú úroveň,“ zamyslel nad týmito tvrdeniami sympatický zápasník a na záver doplnil: „Som presvedčený, že nastal môj ‚prime time‘. Svojimi vystúpeniami chcem baviť fanúšikov čo najviac a verím, že mi to pôjde.“

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk, Autor: Kamil Schreiber