OKTAGON potešil všetkých fanúšikov! Bratislava sa dočká veľkolepého titulového súboja

Zdroj: OKTAGON MMA

Na začiatku mesiaca marec OKTAGON oznámil, že počas leta sa Bratislava dočká špeciálneho podujatia pod holým nebom. Dejiskom turnaja s poradovým číslom 59 bude Peugeot aréna. Už dlhšie je známe, že fanúšikovia sa okrem výnimočnej atmosféry môžu tešiť aj na domácu elitu v podobe Paradeisera (19-8), Čepa (12-3) i Barboríka (14-3), no teraz k nim pribudlo ďalšie veľké lákadlo.

Vrcholom večera v hlavnom meste Slovenska bude dlhoočakávaná odveta medzi súčasným a bývalým šampiónom bantamovej divízie. Druhýkrát sa proti sebe v klietke postavia Felipe Lima (12-1) a Jonas Mågård (16-6). Takmer presne po roku si to opäť rozdajú o titul a pokiaľ si berieme príklad z minulosti, bude sa na čo pozerať.

V ich prvom vzájomnom súboji na Štvanici v júli 2023 po jednomyseľnom bodovom rozhodnutí triumfoval brazílsky reprezentant. Svoju víťaznú šnúru natiahol už na 12 zápasov, no odvtedy sme ho medzi pletivami nevideli. Po necelom roku ho tak proti rovnakému súperovi čaká náročná obhajoba.

Naopak dánsky „žralok“ si chuť po prehre napravil na januárovom turnaji v Newcastli, kde si dominantným výkonom poradil s nebezpečným Jackom Cartwrightom (11-2). Všetkým neprajníkom ukázal, že je v top forme a teraz sa preto chce vrátiť na bantamový trón OKTAGONu. Podarí sa mu to alebo uspeje aj druhýkrát „D’Ouro“?

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk