Obrovská pocta pre OKTAGON! Slová chvály od hviezdy UFC a renomovaného novinára

Instagram/@rakic_ufc

OKTAGON je na vzostupe, čo neuniká ani pozornosti hviezdnych osobností zo sveta bojových športov. Česko-slovenská organizácia už nie je len stredoeurópskou záležitosťou, no rozšírila sa naprieč celým „starým“ kontinentom. Jej progres teraz dokonca ocenil známy UFC bojovník Aleksandar Rakić (14-3) spolu s renomovaným zámorskym novinárom Arielom Helwanim.

Rakúsky zápasník s balkánskymi koreňmi sa najbližšie postaví do klietky na aprílovom podujatí UFC 300. Vo svojom prvom súboji po takmer dvojročnej prestávke bude čeliť Jiřímu Procházkovi (29-4-1) a verí, že jeho návrat bude víťazný. V rozsiahlom rozhovore pre portál MMA Fighting však navyše okrajovo vyzdvihol prácu organizácie OKTAGON MMA.

„MMA v Čechách, na Slovensku či v Maďarsku je naozaj veľké. Majú niekoľko skvelých šou ako napríklad OKTAGON. Pred dvomi mesiacmi som bol na ich podujatí v Nemecku, aj keď sú česko-slovenská organizácia, a aréna s kapacitou 20-tisíc divákov bola vypredaná,“ povedal s úžasom Rakić v relácii MMA Hour a na neho nadviazal moderátor Helwani: „Áno, počul som, že ich galavečery sú fantastické. Videl som niečo na DAZN a dostalo sa ku mne, že v Nemecku predvieli skvelú šou.“

„Rocket“ ešte poznamenal, že kolínsku Lanxess Arenu UFC nedokázalo naplniť, a práve OKTAGONu sa to podarilo. Tieto pochvalné slová od dvoch veľkých osobnsotí zo sveta zmiešaných bojových umení ocenil aj spolumajiteľ Pavol Neruda, ktorý sa im prostredníctvom sociálnej siete Instagram verejne poďakoval.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: YouTube - MMAFightingonSBN, Instagram/@pavol neruda, Autor: Kamil Schreiber