Nenávisť na najvyššom stupni: Medzi Mikuláškom a Törökom to neskutočne iskrilo!

Zdroj: RFA/DD

(PR ČLÁNOK)

Český MMA bojovník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (9-12) dnes absolvuje premiéru v organizácii RFA. Na turnaji RFA 15 bude jeho súperom Gabriel Török (5-8-1), pre ktorého pôjde o 2. zápas. Na poslednom turnaji v Košiciach totiž knokautoval Michala „Šamana“ Dobiáša (11-12) hneď v úvode 1.kola.

Dlhý zápas sa neočakáva ani v súboji s Mikuláškom, ktorý je navyše okorenený o veľmi pikantný staredown na verejnom vážení. Súboj Mikulášek vs. Török je ako druhý v poradí na hlavnej karte, ktorú odvysiela TV stanica Dajto. Vysielanie na platforme Voyo sa spustí od19:00, pričom celý galavečer odštartujú amatérske zápasy od 18:20.

Pikantný staredown

V živom vysielaní promotéra Borisa Marhanského Török sľuboval, že pokiaľ sa Mikulášek pokúsi mu dať pusu, vyletí mu ruka. A vôbec sme neboli od toho ďaleko. V momente, keď sa Mikulášek pokúsil priblížiť k slovenskému bojovníkovi, Török ho okamžite začal odtláčať svojou rukou. Sústavne vysmiaty Mikulášek sa neustále pokúšal dostať sa k Törökovi a neustále naňho pokrikoval. Staredown na videu sa začína v čase 26:33.

Istota ukončenia pred limitom?

Napriek tomu, že Török ani Mikulášek nemajú v súčasnosti pozitívne skóre, na domácej česko-slovenskej scéne patria k dlhoročným stáliciam. Ich zápasy sú vždy maximálne atraktívne a pre oboch platí, že medzi profesionálmi nikdy nešiel žiadny ich zápas do bodového rozhodnutia. Je preto extrémne nepravdepodobné, že práve ich vzájomný stret by bol jedinou výnimkou. Ako však celý súboj dopadne, uvidíme až dnes vo večerných hodinách na platforme Voyo a televíznej stanici Dajto.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: RFA, MaxMMA.sk