Ako sledovať Oktagon naživo

Zdroj: Canva

Organizácia bojových športov Oktagon MMA má pred sebou ďalší galavečer. Pozrite sa na všetky dostupné možnosti ako sledovať Oktagon naživo a užite si tie najlepšie MMA zápasy!

Ako sledovať Oktagon live

Možností Ako sledovať Oktagon live je hneď niekoľko. Aj keď MMA turnaje tejto organizácie nevysiela žiadny športový TV kanál, stále máte na výber oficiálny PPV prenos či live stream v mobile. Všetky možnosti, kde sledovať Oktagon live nájdete TU!

Oktagon live stream

Najjednoduchší spôsob, ako si pozrieť MMA zápasy Oktagon MMA je cez live stream stávkovej kancelárie Tipsport. Tá na svojej online TV Tipsport vysiela všetky zápasy z každého turnaja.

Stačí sa zaregistrovať a môžete sledovať Oktagon live zadarmo, keďže prvých 7 dní od registrácie môžete sledovať všetky športové prenosy bez poplatku.

Turnaje Oktagon MMA na TV Tipsport je najlepšie sledovať v mobile cez oficiálnu aplikáciu stávkovej kancelárie. 

Oktagon PPV stream

Ďalšou možnosťou, ako sledovať Oktagon turnaje, je cez oficiálny PPV stream. Tento spôsob je ideálny pre tých, ktorí si chcú užiť zápasy online v čo najlepšej kvalite a bez prerušení.

Cena za tento PPV stream je 12,99 eur na jeden turnaj a prenos si môžete zakúpiť na webe oktagon.tv. Vďaka PPV si môžete užiť celý turnaj aj so štúdiom medzi zápasmi. Okrem toho máte k dispozícii aj záznam z galavečera už pár dní po jeho skončení.

Oktagon naživo

Pokiaľ chcete zažiť atmosféru MMA zápasov na vlastnej koži, tak v tom prípade je najlepšie si pozrieť Oktagon naživo. Informácie o vstupenkách nájdete na oficiálnom webe organizácie a cena závisí od miesta sedenia, dátumu nákupu ale i krajiny, v ktorej sa koná daný galavečer.

Upozorňujeme však, že lístky na Oktagon turnaje sa zvyknú rýchlo vypredať a preto je vhodné si rezervovať miesta v dostatočnom predstihu.

Oktagon MMA záznam

Ak ste z nejakého dôvodu nestihli live prenos, stále si môžete pozrieť Oktagon MMA záznam. Ten je možné sledovať za poplatok na oficiálnej stránke organizácie.

Pokiaľ nechcete platiť, je potrebné si počkať pár dní a následne si môžete pozrieť všetky videá zápasov na YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA.

Zdroj: oktagonmma.cz, oktagon.tv, tipsport.sk, 7sport.sk