Lajoš Klein pobavil i šokoval historkou z UFC: Pracovník s ním vliezol do WC kabínky!

Zdroj: Instagram.com/lajosko.klein

Ľudovít Klein (20-4) neprehral v UFC už štyri zápasy po sebe, vďaka čomu neustále stúpa v rebríčku ľahkej váhy. Počas svojho pôsobenia v najlepšej MMA lige sveta už čo–to zažil a o jednej z najvtipnejších príhod porozprával v podcaste REST DAY.

UFC spolupracuje už od roku 2015 s USADA (americká antidopingová agentúra), ktorá niekoľkokrát do roka testuje bojovníkov na stovky zakázaných látok. Do tohto antidopingového programu, pochopiteľne, spadá aj Lajoš, ktorý priznal, že má za sebou mnoho nečakaných kontrol, pričom jedna prebehla aj počas dovolenky v Španielsku. Počas môjho pôsobenia v UFC ma zatiaľ prišli skontrolovať 18-krát,“ vytasil presné číslo.

Práve v spojitosti s kontrolami sa viaže pravdepodobne najvtipnejšia historka slovenského zástupcu z UFC. Bolo to tesne pred zápasom, kedy ho pracovník USADA prišiel skontrolovať do šatne. Lajoš v tom momente potreboval ísť na toaletu a ako spomenul, kontrolóri musia chodiť všade s nimi: „Mne netrebalo vtedy močiť, ale potreboval som ísť na veľkú potrebu. Zavrel som sa do tej búdky a on tam stál so mnou. Normálne sa pozeral na mňa a ja som smutný sedel a hovoril som mu, že to máš teda špinavú robotu. On iba odpovedal, že s tým nemôže nič spraviť.“

Rodák z Nových Zámkov priznal, že teraz berie túto príhodu ako vtipnú, ale v tom momente to príliš príjemné nebolo. Do zápasu vtedy chýbalo iba 15 minút a slovenskému zástupcovi v UFC nezostávalo nič iné, iba situáciu prekusnúť.

Zdroj: YouTube.com