A ďalší problém… Růžička sa mal vyhrážať rivalovi: Mawar, priprav si tepláky!

Instagram/@tadyonee

Tadeáš Růžička zbiera jeden problém za druhým a nelichotivú zbierku stále rozširuje. Najskôr video knokautovaného muža, potom konflikt s priateľkou na ulici a nedávno údajné napadnutie ženy v jednom z pražských prevádzok rýchleho občerstvenia. Hoci sa zdá, že nič viac už pribudnúť nemôže, opak je pravdou. 

Juniorský šampión v thajskom boxe sa do veľkej pozornosti dostal pred niekoľkými týždňami. Na turnaji kontroverznej organizácie Clash of the Stars bojoval s influencerom Tadeášom Veselým. Duel po zranení súpera v prvom kole podľa očakávaní vyhral. „Dávam ti týždeň na to vyplatiť mi 20-tisíc za tie nervy s tebou, inak ťa strašne rozšliapem,“ mal Růžička prostredníctvom správ vydierať svojho rivala. 

„Pretože ma serieš dlho, keď to nedáš ty, zaplatí mi niekto iný, aby som ťa zničil. Rozmysli si to,“ písalo sa v ďalšej zo správ, ktoré Veselý ukázal počas rozhovoru pre extra.cz. 

Ako tvrdí obeť údajných vyhrážok, Růžička neostal iba pri slovách. V uliciach metropoly našich západných susedov ho mala chcieť chytiť skupina ozbrojených mužov. „Po zápase ma asi desať ľudí naháňalo po Prahe s nožom. Vraveli, že je to za Mawara. Nebál som sa a ani som nešiel na políciu, ale tá si prišla pre mňa, pretože pri tom boli svedkovia,“ tvrdí Tadeáš Veselý. 

„Nevypovedal som nič zlé, s policajtmi nespolupracujem, ale majú kamerové záznamy. Takže môžem povedať jedno. Mawar, priprav si tepláky, pretože za chvíľku do nich pôjdeš,“ obrazne v závere odkázal údajnému hriešnikovi, že ho čaká pobyt za mrežami. 

Zdroj: extra.cz, autor