Tadeáš Růžička má na rováši ďalší veľký problém: Vo fastfoode mal opľuť a udrieť ženu

Zdroj: Instagram.com/tadyonee

Meno Tadeáša Růžičku bolo počas predošlých týždňov spomínané vo väčšine českých a slovenských médií na dennej báze. Video, v ktorom fackoval muža v bezvedomí, obletelo internet a celý prípad rieši polícia. Zápasník iba pred pár dňami prelomil mlčanie a po dlhej dobe sa prihovoril fanúšikom. Prešlo však iba pár dní a opäť sa mal údajne dopustiť napadnutia.

So správou prišiel český portál expres.cz. Incident sa mal stať 13. augusta v jednej z pražských prevádzok rýchleho občerstvenia Burrito Loco. Účastníkmi celého incidentu boli dve mladé ženy. V podniku sa nachádzali v čase, kedy doň vstúpil profesionálny bojovník so svojou priateľkou. „V skorých ranných hodinách prišla do Burrito Loco plačúca slečna a chlapec, ktorý jej neustále kázal, aby mu kúpila jedlo. Ona sa snažila niekoľkokrát odísť, no on ju vždy odtiahol od dverí naspäť. Vyhrážal sa jej, že ju zbije, znásilní jej niekoho z rodiny a hovoril jej, že by sa mala za seba hanbiť,“ znelo vyjadrenie Aleny, ktorá si najskôr so svojou kamarátkou neuvedomila, o koho ide.

„Slečne sme niekoľkokrát ponúkali pomoc, ona iba poďakovala, lebo sa ho bála. Následne sme sledovali ich odchod a asi po 100 metroch ju schmatol za vlasy a hodil po kovovej zábrane,“ opisuje údajné agresívne správanie juniorského svetového šampióna v thajskom boxe. Svedkyne nepríjemných chvíľ chceli ponúknuť pomocnú ruku ešte raz: „Šli sme za nimi a konfrontovali sme ho s jeho správaním. Zrazu bol na nás strašne milý a povedal, že sme celú situáciu iba zle pochopili. Nemalo zmysel hovoriť mu, že je č*rák, tak sme sa otočili a išli smerom domov.“

Situácia sa však začala vyostrovať, keď mal Mawar začať nabádať svoju priateľku, aby na dievčatá zaútočila. „Znovu sme sa zastavili pri Burrite, keď sa objavila spomínaná dvojica. Slečna začala Elišku kopať a biť päsťami. Růžička jej zatiaľ dával povely typu zabi ju. Potom Eliške napľul do tváre. Už si nepamätám, čo presne povedal, no bolo to niečo nechutné, na čo som mu dala facku. Hneď vzápätí som však dostala poriadne delo päsťou,“ priznáva fyzické napadnutie údajná obeť Alena.

Dievčatá vraj v danom momente vôbec nevedeli, že ide o známeho českého zápasníka, ktorý už má jeden veľký problém na rováši. „Nenapadlo nás vyťahovať telefóny a točiť túto situáciu, keďže sme nevedeli, o koho ide. Slečna z prevádzky to však vedela a zavolala policajtov. Je možné, že tam budú nejaké kamerové záznamy. Röntgen mám v poriadku a myslím si, že ten chlapec presne vedel, ako ma udrieť, aby mi neublížil,“ dodáva na záver informácie o svojom zdravotnom stave. Polícia má danú situáciu aktuálne vyšetrovať. Nechcela však potvrdiť totožnosť nikoho zo zúčastnených.

Zdroj: expre.cz, autor