VIDEO: Vydanie očakávanej hry UFC 5 sa blíži! Kto bude na obale?

UFC 5 (zdroj: YouTube/Martial Mind)

Fanúšikovia MMA a videohier sú v tomto období poriadne netrpezliví. Už budúci mesiac má oficiálne vyjsť nová hra zo sveta zmiešaných bojových umení, UFC 5. Zatiaľ nie sú jasné presné detaily ani to, ktorý bojovník alebo ktorá bojovníčka sa objavia na obale. Avšak firma EA Sports možno prezradila viac, ako mala pôvodne v pláne.

Vzruch okolo novej hry UFC sa zvyšuje právom. Ak ste doterajšie štyri edície hrali, potvrdíte, že EA Sports si na jednotlivých vydaniach dáva naozaj záležať. Diel s poradovým číslom päť oficiálne vyjde v septembri a verejnosť sa postupne dozvedá všetky podstatné informácie. Známy výrobca videohier ale počas podujatia Gamescom 2023 predsa len priniesol teaser, ktorým nadšenie okolo hernej novinky ešte väčšmi podčiarkol.

Veľká diskusia sa medzi fanúšikmi vedie najmä okolo toho, ktorý bojovník bude na obale hry. Alebo to bude zápasníčka? EA Sports aj UFC vedia, že musia vybrať niekoho, kto bude mať široký záber naprieč váhovými kategóriami, naprieč vekovými kategóriami a naprieč základňami priaznivcov po celej planéte.

Aktuálnu ukážka jemne načrtáva odpoveď na vyššie spomínanú otázku. Okamžite po zverejnení videa sa do analyzovania klipu pustila široká verejnosť. V tejto chvíli panuje názor, že na obale novej edície očakávanej videohry bude súčasný šampión perovej váhy UFC Alexander Volkanovski (26-2), ktorý sa snaží o zisk titulu taktiež v ľahkej váhe. „The Great“ patrí v súčasnosti medzi najväčšie vlajkové lode celého sveta zmiešaných bojových umení, ak padne voľba na neho, bude to dávať zmysel.

Zdroj: MMA News, autor