VIDEO: Súboj dvoch proti trom sa skončil brutálnym spôsobom!

Zdroj: IG/@redface.cz

Kontroverzná organizácia RedFace zorganizovala ďalší turnaj plný bizarných duelov, ktorý otriasol internetom. Jedným z hlavných ťahákov bol netradičný zápas dvoch proti trom. Jasná početná prevaha sa napokon ukázala ako rozhodujúca.

Odvážna dvojica v podobe zápasníkov Hošeka a Svobodu sa ocitla pred obrovskou výzvou. Bola síce o čosi skúsenejšia než početná prevaha, ktorá stála na druhej strane klietky, no pretaviť to do zápasu nebolo vôbec jednoduché, ukázalo sa, že až nemožné. Na nič sa nečakalo, bojovníci sa do seba pustili v momente ako rozhodcovia duel odštartovali.

Už pred samotným duelom bolo zrejmé, že jeden z dvojice sa bude musieť od úvodných sekúnd postaviť minimálne dvom protivníkom naraz. Vytvorili sa páry, v ktorých sa bojovalo jeden proti jednému. Tretí z početnejšieho tímu váhal, ktorým smerom sa vydá skôr, no po chvíli sa zapojil tiež. Jeho kolegom sa podarilo dostať oboch súperov na zem, zatiaľ čo on medzi nimi pendloval a uštedroval jeden tvrdý úder za druhým.

Duo bojovníkov bolo absolútne bezmocné a bolo len otázkou času, kedy sa zápas definitívne ukončí. Arbitri sa následne rozhodli, že z hladných pazúrov protivníkov zachránia Hoška. Mohol si tak konečne vydýchnuť. To ale neplatilo o jeho parťákovi, ktorý zrazu čelil trom bojovníkom naraz, ktorý ho absolútne nešetrili a bili, čo im sily stačili. Jeden z nich dokonca stihol vyskočiť aj na pletivo a predčasne oslavovať víťazstvo, no následne sa vrátil a pripojil ku kolegom, ktorí stále trápili ležiaceho Svobodu.

Diváci sa na to už nevedeli pozerať a kričali na rozhodcov, aby to šialenstvo zastavili. Tí si ale dávali na čas a súboj nechali bežať. Po momentoch, v ktorých osamoteného Hoška doslova zdemolovali, sa arbiter rozhodol zápas ukončiť, čím víťazstvo prisúdil rohu s početnou prevahou.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent