Napriek zraneniu si McGregor užíva život naplno: Neuveriteľná stávka na futbalové EURO 2024

Zdroj: Instagram/@thenotoriousmma

Conor McGregor (22-6) mal byť najväčším ťahákom blížiaceho sa podujatia UFC 303, no od duelu proti Michaelovi Chandlerovi (23-8) ho odstavilo zranenie. Na veľkolepý prvý súboj od júla 2021 si tak ešte bude musieť nejaký ten čas počkať. Napriek smolnej situácii však nezaháľa a naďalej žije naplno. Najnovšie sa preto pochválil riskantnou stávkou na majstrovstvá Európy vo futbale 2024. Koľko môže vyhrať?

O slávnom Írovi je známe, že rád riskuje a má len minimálne zábrany. Keď už mu teda nevyšiel dlhoočakávaný návrat po dvoch prehrách s Dustinom Poirierom (30-9), rozhodol sa odreagovať iným spôsobom. Samozrejme, nebol by to on, keby svoj krok prostredníctvom sociálnych sietí nezdieľal s fanúšikmi.

Podobne ako množstvo športových priaznivcov, „Notoriousa“ taktiež nesmierne zaujíma futbalové EURO 2024. Hoci sa do Nemecka nekvalifikovala jeho rodná vlasť, má tam iného favorita. Konkrétne ide o legendárneho Portugalca Cristiana Ronalda, s ktorým má priateľský vzťah.

Z toho dôvodu McGregor na skúseného rodáka z Madeiry stavil niečo vyše 50-tisíc libier (približne 59-tisíc eur). Nuž, na to, aby vyhral zhruba 900-tisíc eur, potrebuje fantastickú formu 39-ročného útočníka. „CR7“ sa totiž musí stať najlepším strelcom európskeho šampionátu.

Pochopiteľne, splniť túto úlohu nebude vôbec jednoduché a dokázal to aj prvý zápas Portugalska proti Českej republike. Favorit síce otočil nepriaznivý vývoj stretnutia z 0:1 na konečných 2:1, ale hviezdny kapitán gólovo mlčal. Na rozvlnenie siete za brankárom Staněkom mu nestačilo ani niekoľko šancí.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: Instagram/@thenotoriousmma, Autor: Kamil Schreiber