VIDEO: Spadol ako vrece zemiakov! Diego Kotlár dostal tvrdý knokaut

Zdroj: IG/@redface.cz, @ diegova.dama

Kontroverzná postava organizácii ako Clash a RedFace, Diego Kotlár, má za sebou ďalší angažmán v klietke, no tentokrát pod pravidlami boxu v malých rukaviciach. Na podujatí RedFace 4, ktorého dejiskom boli Pardubice, si zmeral sily s Michalom Indrom, alias Drzým Čertom. Ich stret bol o to zaujímavejší, že Diegov protivník bol sparingpartnerom Karlosa Bendu, ktorý už raz ťažkotonážnika porazil. Ako to nakoniec dopadlo?

Kotlár pred samotným zápasom pravidelne natáčal videá, v ktorých niekoľkokrát avizoval, že na duel s Indrom neplánuje ani trénovať. Zároveň sebavedomo tvrdil, že jeho doménou je box a verí si v ňom. Snažil sa celý konflikt čo najviac vyhrotiť a nedával si servítku pred ústa. Pustil sa aj do Bendu, o ktorom tvrdil, že sa s ním bojí ísť do boxerského zápasu. Sebaisté slová však do praxe pretaviť nedokázal.

Hlavný zápas večera začal pomerne opatrne. Obaja si jeden druhého zo začiatku premeriavali. Zatiaľ čo Drzému Čertovi sa podarilo trafiť zopár úderov, Kotlárove pokusy si cieľ nenašli. Po chvíľke sa Indra blysol tvrdým ľavým hákom, ktorý stačil na to, aby ťažkotonážnik spadol na zem.

Rozhodca Diega opakovane vyzýval, aby sa postavil, no ten vyzeral byť otrasený natoľko, že sa už do zápasu nakoniec nedokázal vrátiť. Priamo pri klietke stála dokonca aj hviezda organizácie Clash of the Stars Karlos Benda, ktorý na Diega niekoľkokrát zakričal, aby sa postavil, no bez výsledku. Z víťazstva sa tak nakoniec tešil Drzý Čert.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent