VIDEO: Šok na turnaji v jiu-jitsu! Pobláznený zápasník so súperom prerazil stôl

Zdroj: Twitter/@RyanAWagMMA

Fanúšikovia sa nestačili diviť vlastným očiam. Turnaj v brazílskom jiu-jitsu priniesol moment, aký by sme skôr čakali v organizáciách typu WWE (wrestling). Niečo podobné ste ešte zaručene nevideli…

Podľa indícií z videa, ktoré sa objavilo na sociálnych sieťach, sa mal bizarný incident odohrať na turnaji Jiu Jitsu World League. Podujatie sa konalo 1. júla v americkom Los Angeles. Harmonogram ponúkol desiatky zápasov, avšak svet obletel jediný kuriózny moment.

V jednom z duelov si zápasník v sivom tričku vytvoril veľmi výhodnú pozíciu zo spodnej strany. Namiesto toho, aby sa jeho protivník pokúsil zo zovretia vymaniť, prišlo niečo šialené. So súperom sa postavil, prešiel niekoľko metrov, bez zľutovania ním následne prerazil stôl na okraji plochy. Nikto z divákov neveril vlastným očiam.

Poriadne zvláštny bol aj následný krok oboch zápasníkov. Kto čakal štart ostrej roztržky, je na omyle. Dvojica sa vrátila na podložku, akoby sa nič nestalo a bola pripravená pokračovať v zápase. Rozhodca však gestikuláciou rúk naznačil „X“, čím duel vyhlásil za ukončený.

Zdroj: MMA Fighting, autor