VIDEO: Šialenstvo v rumunskej organizácii! Do bizarného stretu sa zapojil aj rozhodca

Zdroj: RXF, X/@Matysek88

Vo svete bojových športov sme čoraz častejšie svedkami bizarných konfrontácii, ktorých cieľom nie je priniesť čo najvyššiu kvalitu, ale skôr zaujať a pobaviť. Aj keď sa profesionálna scéna zväčša dištancuje od takýchto súbojov, záujem zo strany fanúšikov je enormný. Niektoré MMA organizácie si to preto nechcú nechať ujsť a vymýšľajú rôzne šialenosti. Najnovším dôkazom je RXF!

Najväčšia rumunská organizácia, ktorej niekdajším šampiónom vo welterovej divízii bol súčasný zástupca OKTAGONu Ion Surdu (14-6), chcela nejakým spôsobom oživiť podujatie RXF: Next Fighter 13. Na karte sa preto okrem klasických stretov objavil aj zápas dvoch proti jednému. V ňom sa ale do akcie nezapojili len traja aktéri.

Pochopiteľne, z dôvodu čo najväčšej férovosti a atraktívnosti sa proti sebe v klietke postavili tamojší známi influenceri a jeden profesionálny bojovník. Aj keď kvalita bola na jeho strane, proti presile to nemá nikdy nikto jednoduché. Navyše si musel poradiť aj s viacerými nepovolenými údermi, ktoré v MMA nemajú čo hľadať.

Na celý bizarný stret pritom dohliadal ďalší profík Yamato Zaharia (1-0). Ten, samozrejme, niekoľkokrát upozorňoval na dodržiavanie pravidiel, no situáciu sa mu verbálne nepodarilo dostať pod kontrolu. Uchýlil sa tak k o niečo radikálnejšiemu riešeniu. Po nieľkokých zakázaných kopoch jedného z influencerov uzemnil nekompromisnou výchovnou fackou. V súboji sme síce víťaza, respektíve víťazov nespoznali, no nečakané ukončenie sa okamžite stalo hitom internetu.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@Matysek88, Autor: Kamil Schreiber