VIDEO: Stačil jeden úder a bolo vymaľované. Brazílčan si výhrou vyslúžil zápas s Ngannouom!

Yahoo Sports.

Keď pred pár dňami vyplávala na svetlo sveta správa, že sa víťaz súboja medzi Renanom Ferreirom (13-3) a Ryanom Baderom (31–8) stretne s Francisom Ngannouom (17-3), turnaj PFL prilákal hneď pozornosť mnohých fanúšikov. Okrem toho, že išlo o stret šampiónov donedávna ešte dvoch rozličných organizácií, komunita zmiešaných bojových umení chcela vidieť, ako sa bude prezentovať najbližší súper hviezdneho Kamerunčana.

A bolo sa rozhodne na čo pozerať. Minimálne po dobu dvadsaťjeden sekúnd. Hlavný súboj galavečera PFL vs. Bellator: Champs by sa dal opísať ako ohňostroj úderov alebo ako dokonalé predstavenie jedného muža – Renana Ferreiru. Brazílčanovi stačil jeden dobre zasiahnutý úder z pravej ruky, aby sa jeho súper porúčal k zemi.

Ja som skutočný problém. Ja som ten, čo prekonáva historické rekordy a vytvára nové. Francis, kde si? Čakám na teba. Poďme na to,“ povedal v pozápasovom rozhovore tridsaťštyriročný bojovník. „Problema“ dôležitou výhrou potvrdil, že úspech v minuloročnej sezóne PFL nebol žiadnou náhodou.

Pokial ide o Ngannoua, ten stret sledoval z bezprostrednej blízkosti pri klietke. Hoci zatiaľ nie je známe, kedy uvidíme vzájomný duel, podľa informácií zámorských reportérov by sa mal odohrať v blízkej budúcnosti. V tejto chvíli sa rodák z Batié pripravuje na svoje druhé vystúpenie v ringu proti niekdajšiemu kráľovi ťažkej divízie Anthonymu Joshuovi.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk